Wyszukaj firmę po nazwie lub NIP:

TATRAPET POLSKA SP. Z O.O.

Usługi

Jesteśmy firmą handlową, która od ponad 18 lat sprzedaje artykuły zoologiczne. O naszej pozycji na rynku świadczą nasi klienci.

Od początku działalności dostarczamy nasze produkty zarówno do sklepów zoologicznych, małych sieci marketów , jak i do największych sieci handlowych w Polsce. Stale poszerzamy nasz asortyment, wprowadzamy nowe towary, nowe kanały sprzedaży. Uruchomiliśmy dla Państwa nowy system sprzedaży online B2B, dzięki któremu, szybko i łatwo  można złożyć zamówienie na nasze produkty.

Nasi przedstawiciele handlowi służą pomocą w doborze odpowiedniego asortymentu, szkoleniach personelu i najlepszym wyeksponowaniu towaru.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta. Zapewniamy wsparcie marketingowe i promocyjne.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Zachęcamy do korzystania z naszego systemu zakupowego B2B.

Informacje o firmie

NIP: 961413961
Kraj: Polska
Województwo: śląskie
Adres: ul. Powstańców Śląskich 21
Miejscowość: Paniówki
Numer telefonu: 324011513
Adres e-mail: biuro@tatrapet.pl
Strona internetowa: https://www.tatrapet-polska.pl/

Certyfikaty wiarygodności

Galeria zdjęć firmy

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz inne firmy z tej samej branży

Potrzebujesz więcej informacji o tej firmie?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Często wyświetlane

Ostatnio dodane

Dodaj komentarz

Menu