O programie

Program Wiarygodna Firma powstał w celu wyróżnienia przedsiębiorstw kierujących się przede wszystkim zasadami etycznymi i stawiającymi rzetelność, przejrzystość oraz wiarygodność na pierwszym miejscu w swoim biznesie.

Certyfikat Wiarygodności przyznawany Laureatom, wysoko pozycjonowana Wizytówka na stronie naszego serwisu oraz reszta materiałów pozwalają budować pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa oraz świadomie wpływać na rozwój marki.

Dokładna weryfikacja kandydujących przedsiębiorców daje nam pewność, że laureatami zostają Ci, którzy charakteryzują się dobrą etyką, płynnością finansową oraz stabilnością, a usługi, które świadczą są na najwyższym poziomie. Daje to klientom i kontrahentom gwarancję owocnej współpracy. Weryfikacja do Programu jest bezpłatna.

Program Wiarygodna Firma daje Laureatom dostęp do wielu przywilejów, w tym do możliwości uczestniczenia w moderowaniu zawartości Wizytówki Firmowej, rabaty na usługi prawne oraz pomoc prawną, wysokie pozycjonowanie w Internecie względem konkurencji i wiele więcej.

Wspieramy przedsiębiorstwa już od 2012 r., a naszymi Laureatami zostało już ponad 2.000 firm z całej Polski! Nie czekaj, dołącz i Ty, pozwalając swojemu biznesowi rozwinąć skrzydła!

Menu