Wyszukaj firmę po nazwie lub NIP:

PAWEŁ BORYS CONSTRUCTION

BudownictwoRozbiórka i burzenie obiektów budowlanychTapetowanie i oblicowywanie ścianUsługi remontoweWykonywanie instalacji cieplnychWykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych

Informacje o firmie

NIP: 7231571108
Kraj: Polska
Województwo: podlaskie
Adres: ul.Przyjaźni 9, 18-400 Łomża
Numer telefonu: 503196149
Adres e-mail: pborys@wp.pl
Strona internetowa: http://borysconstruction.pl/

Certyfikaty wiarygodności

Firma nie posiada certyfikatu

Galeria zdjęć firmy

Firma nie dodała zdjęć do galerii

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Administrator
Administrator
3 lat temu

Czy macie informacje o tym co dzieje się w firmie, jak wyglądają jej relacje z klientami, pracownikami oraz partnerami biznesowymi? Zachęcamy do wymiany poglądów i opinii. Pamiętaj merytoryczne opinie są bardzo istotne i pomocne dla innych.

Paulina
Paulina
4 lat temu

Nie polecam tej firmy. Zleciłam tej firmie wykonanie tynków maszynowych gipsowych. W trakcie wykonywania prac okazało się, że firma jest tylko pośrednikiem i tynki robił ostatecznie podwykonawca. Co za tym poszło, nie wszystkie informacje zostały przekazane docelowemu wykonawcy. Dodatkowo podczas oględzin przez firmę Borys Construction uzgodniliśmy że wszystko będzie przez nich wykonane, po przyjeździe docelowego wykonawcy okazało się, że jednak cześć prac nie zostanie przez nich wykonana. Tynki zostały wykonane bez należytej staranności, niestety większość wad wychodzi dopiero po wyschnięciu tynku. Liczne ślady na ścianach i sufitach, źle obrobione glify, nieprawidłowe łączenia ścian i sufitów. Dodatkowo na jednym poziomie puszki zostały za głęboko osadzone, a wiele z nich została po prostu zatynkowana. Na szczęście mieliśmy zdjęcia na podstawie których mogliśmy namierzyć puszkę. Ale niestety musieliśmy poświęcić kolejne pieniądze na ponowne ich obsadzenie. Nigdy więcej pośredników, niestety gdy się dowiedzieliśmy nie było czasu na zmianę wykonawcy. Inni wykonawcy określają poziom tynków jednym słowem – MASAKRA

Zobacz inne firmy z tej samej branży

Potrzebujesz więcej informacji o tej firmie?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Często wyświetlane

Ostatnio dodane

Dodaj komentarz

Menu