Wyszukaj firmę po nazwie lub NIP:

GOLDEN SERWIS SP. Z O.O.

Usługi

Jesteśmy agencją pracy tymczasowej  realizującą swoje usługi na terenie całego kraju od 2007 roku. Posiadamy doświadczenie z zakresu leasingu pracowniczego, rekrutacji, merchandisingu, promocji i wparcia sprzedaży. Z powodzeniem rekrutujemy personel spełniający określone przez Klienta kryteria, dopasowane do profilu przedsiębiorstwa i charakterystyki stanowiska.  Cechuje nas elastyczność, szybkość działania, terminowość i ciągły nadzór nad zleceniem.

Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z małymi, średnimi jak i dużymi przedsiębiorstwami. Zaufały nam już największe sieci handlowe. Nasza firma oferuje wsparcie kadrowe i sprzedażowe zarówno sezonowo, jak i całorocznie. Współpraca z nami pozwoli na dopasowanie liczby pracowników do aktualnego zapotrzebowania na personel oraz redukcję kosztów pracy. Dzięki współpracy z naszą agencją pracy tymczasowej możesz szybko obsadzić wolne stanowiska kadrą dopasowaną do aktualnych potrzeb i na określony czas, lub przetestować czy pracownik sprawdzi się na danym stanowisku. Każdy proces naszego działania jest ustalany w porozumieniu z Klientem, na bieżąco monitorowany i raportowany,  tak by szybko i elastycznie oraz konkurencyjnie dostosować się do dynamicznego środowiska.

Wiemy, że odpowiednio dopasowany personel stanowi podstawę sukcesu każdej firmy. Znalezienie pracowników wyróżniających się wysoką motywacją do pracy i dyspozycyjnością, posiadających pożądane cechy i umiejętności związane z charakterystyką przedsiębiorstwa, często stanowi nie lada wyzwanie dla pracodawcy. Nasza firma oferuje grono specjalistów, w każdym województwie Polski, którzy od siedemnastu lat z powodzeniem realizują zlecenia w zakresie HR i wsparcia sprzedaży. Sprawnie i terminowo rekrutujemy kandydatów, przejmujemy wszelkie obowiązki kadrowo-płacowe i stale kontrolujemy jakość usług wykonywanych przez zatrudnionych za naszym pośrednictwem pracowników. Współpraca z nami pozwoli na zaoszczędzenie czasu i redukcję kosztów związanych z rekrutacją oraz ułatwi znalezienie cennych dla zespołu pracowników.

Informacje o firmie

NIP: 1132984703
Kraj: Polska
Województwo: mazowieckie
Adres: ul. Jagiellońska 78/82
Miejscowość: Warszawa
Numer telefonu: 607280270
Adres e-mail: biuro@goldenserwis.pl
Strona internetowa: https://www.goldenserwis.pl/

Certyfikaty wiarygodności

Galeria zdjęć firmy

Firma nie dodała zdjęć do galerii

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz inne firmy z tej samej branży

Potrzebujesz więcej informacji o tej firmie?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Często wyświetlane

Ostatnio dodane

Dodaj komentarz

Menu