Badania pokazują, że aż 72% polskich respondentów przyznało, że podejmowało decyzje zakupowe pod wpływem polecenia. To oznacza, że klienci potrzebują autorytetu, aby dokonać wyboru. Dzięki uzyskanemu Certyfikatowi Wiarygodności komunikujesz swoim klientom, że warto Ci
zaufać, gdyż jesteś firmą godną polecenia.

Jak zacząć budować wiarygodny wizerunek firmy?

Otrzymany Certyfikat Wiarygodności powieś na ścianie lub postaw w widocznym miejscu w siedzibie firmy, żeby wchodzący Klienci mogli z łatwością go zobaczyć. Otrzymany Certyfikat w wersji elektronicznej umieść na firmowej stronie internetowej, w Social Media (jeśli je prowadzisz), a także posługuj się w nim np. w dokumentach ofertowych lub gdy składasz dokumentację do przetargów. Pamiętaj, że możesz zamówić również wersję anglo- i niemieckojęzyczną Certyfikatu!

Znajdujące się w paczce naklejki z logo Wiarygodna Firma są wodoodporne, dzięki temu bardzo wytrzymałe. Umieść je w dowolnym, ale koniecznie widocznym miejscu w firmie lub firmowym samochodzie, niech Cię wyróżnią!

Firmowa wizytówka Twojej firmy w serwisie Programu Wiarygodna Firma. Tworzymy ją dla Ciebie niezwłocznie, a link do niej otrzymasz drogą mailową. W podstawowej wersji wizytówki znajdują się podstawowe dane rejestrowe i adresowe Twojej Firmy, mapka lokalizacyjna oraz otrzymany Certyfikat. Zachęcamy do rozbudowania jej o dodatkowe informacje na temat Twojej Firmy, produktów i świadczonych przez Ciebie usług. Warto również zamieścić zdjęcia, filmy, a także logo. Wystarczy, że wyślesz do nas wszystkie materiały na nasz adres mailowy, a my zajmiemy się resztą! Po przygotowaniu wizytówki, wyślemy link do Ciebie celem jej weryfikacji.

Tapety komputerowe, baner elektroniczny do stopki e-mail, banery elektroniczne do umieszczenia w mediach społecznościowych / na stronie internetowej – to wszystko służy komunikowaniu o otrzymanym wyróżnieniu w sieci, a także w kontaktach biznesowych. Umieść baner na dokumentach firmowych (np. fakturach), ofertach, ulotkach, papierze firmowym. Banek w stopce maila koniecznie podlinkuj do wizytówki Twojej Firmy na stronie Programu. Niech inni się dowiedzą, że Twoja Firma jest Wiarygodna!

Menu