Wyszukaj firmę po nazwie lub NIP:

WIDOK SPRZEDAŻ MONTAŻ OKIEN Z PCV KRZYSZTOF ŁASZKIEWICZ

Budownictwo

Przez wieki okna umożliwiały dostęp naturalnego światła do wnętrza naszych domostw oraz miały na celu chronić nas i naszych najbliższych przed wpływem warunków atmosferycznych panujących na zewnątrz.

Piękne okna mogą poprawić komfort mieszkania, jak również jego wygląd. Jeśli chcesz, aby w Twoim domu zagościła miła i ciepła atmosfera, mamy coś właśnie dla Ciebie.

Firma WIDOK została założona przez Krzysztofa Łaszkiewicza w 2001r oferuje Państwu kompleksową usługę w zakresie wymiany starych okien na tanie okna pcv , jak również montażu naszych produktów w nowych budynkach. Ponadto, wykonujemy darmowo pomiar i wycenę oraz zajmujemy się wywozem starych okien. Staramy się, aby instalacja produktów przebiegała jak najszybciej i zawsze służymy pomocą po wykonanym montażu. Naszym celem jest sprawić, abyś czuł się wyjątkowo komfortowo w swoim domu.

Zajmujemy się także montażem drzwi, zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych.

Informacje o firmie

NIP: 5222250871
Województwo: warmińsko-mazurskie
Adres: ul. Braniewska 5, 11-130 Orneta
Numer telefonu: Tel./fax 55 242 39 38, Tel.kom. 693 825 440
Adres e-mail: widok-orneta@wp.pl
Strona internetowa: http://www.widok-okna.com.pl

Certyfikaty wiarygodności

Galeria zdjęć firmy

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz inne firmy z tej samej branży

Potrzebujesz więcej informacji o tej firmie?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Często wyświetlane

Ostatnio dodane

Dodaj komentarz

Menu