Wyszukaj firmę po nazwie lub NIP:

„TURPLAST PRIMO” SP. Z O.O.

Usługi

Nasza firma Turplast Primo Sp. z o. o. od lat działa na rynku polskim i zagranicznym. Jako producent dysponujemy szerokim asortymentem produktów do zabezpieczenia towarów w transporcie a także ich pakowania i wysyłki. Są to przede wszystkim:

  • tuleje okrągłe – do nawijania tkanin, taśm, wstążek a w komplecie z zatyczkami tworzą np. opakowanie do transportu;
  • tuby kwadratowe – charakteryzują się dużą wytrzymałości, nie rolują się na regałach, również mogą służyć jako opakowania w transporcie;
  • ceowniki – sprawdzą się jako zabezpieczenie ram, futryn czy blatów;
  • kątowniki – służą do zabezpieczenia ładunku na palecie, chronią przed uszkodzeniem brzegów i naroży w czasie transportu lub magazynowania. Kątowniki nacinane pozwolą dodatkowo zabezpieczyć towar o zaokrąglonych krawędziach.

Nowością w naszej ofercie są kątowniki z innowacyjnym nacięciem 90°  i bigą w opcji z „puzzlem” lub bez  tworzące ramkę – idealne do zabezpieczenia krawędzi palet, mebli, blatów, drzwi, okien.

Najwyższe jakościowo komponenty używane do produkcji naszych wyrobów spełniają wszelkie aktualnie obowiązujące normy ekologiczne. Posiadają również atesty higieniczne i odpowiednie certyfikaty oraz podlegają recyklingowi.

Informacje o firmie

NIP: 7282554982
Kraj: Polska
Województwo: łódzkie
Adres: ul. Sadowa 16/22
Miejscowość: Zgierz

Certyfikaty wiarygodności

Galeria zdjęć firmy

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz inne firmy z tej samej branży

Potrzebujesz więcej informacji o tej firmie?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Często wyświetlane

Ostatnio dodane

Dodaj komentarz

Menu