Wyszukaj firmę po nazwie lub NIP:

WIOLETTA ZABOROWSKA „TURBO-TRANS” PRZEWOZY AUTOKAROWE

Transport / spedycja

„Turbo-Trans” Przewozy Autokarowe jest licencjonowaną firmą przewozową powstałą w 2002r. mającą swoją siedzibę w Oleśnicy. Zapewniamy Państwu wysokiej klasy usługi przewozu osób w kraju oraz za granicą. Gwarantujemy Państwu bezpieczeństwo, komfort jazdy i miłą obsługę kierowców. Dysponujemy dużą i nowoczesną flotą autokarów głównie marki zachodniej Bova, Scania, Mercedes, oraz polskiej Jelcz, Autosan z ilością miejsc do siedzenia w przedziale 40-54. Autokary zachodnie wyposażone są w klimatyzację, WC, cafe bar, lodówkę i nawigację satelitarną GPS . W celu ułatwienia wzajemnej komunikacji z klientem każdy z kierowców posiada własny telefon komórkowy. Kadra zawodowych kierowców posiada dodatkowe szkolenia w zakresie przewozu osób potwierdzone świadectwami z kursów. Pasażerowie na czas przejazdu objęci są ubezpieczeniem NW. Firma posiada też dodatkowy pakiet ubezpieczeń.

Informacje o firmie

NIP: 9111083850
Województwo: dolnośląskie
Adres: 56-400 OLEŚNICA, UL. KRZYWA 10
Numer telefonu: 602583644
Adres e-mail: biuro@turbotrans.pl
Strona internetowa: http://www.turbotrans.pl/

Certyfikaty wiarygodności

Galeria zdjęć firmy

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz inne firmy z tej samej branży

Potrzebujesz więcej informacji o tej firmie?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Często wyświetlane

Ostatnio dodane

Dodaj komentarz

Menu