Wyszukaj firmę po nazwie lub NIP:

PB DOM DOM MARKOWA FIRMA MAREK PRZESZŁOWSKI

Budownictwo

Nasza firma jest autoryzowanym partnerem i wykonawcą natryskiwanych termoizolacji z pianek poliuretanowych produkcji firmy Lapolla Industries USA.

Działąjąc w branży budowlanej od kilkunastu lat zawsze staramy się zapewnić najwyższą jakość naszych usług. Śledzimy na bieżąco najnowsze technologie, materiały i systemy stosowane w budownictwie, zmniejszające zużycie i zgodne z zasadami ekologii. Należą do nich poliuretanowe systemy termoizolacyjne z natryskiwanych pianek. Powstają z dwóch ciekłych składników, które po zmieszaniu w określonych warunkach (temperatury i ciśnienia) i natryśnięciu na izolowaną powierzchnię za pomocą wysokospecjalistycznego agregatu, poprzez absorpcję wilgoci z powietrza, pęcznieją, powiększając swoją objętość od kilkunastu do około 150 razy, tworząć jednorodną piankową strukturę zbudowaną z ogromnej ilości pęcherzyków.

Jednym z najważniejszych światowych producentów natryskiwanych termoizolacji piankowych, systemów pokryć dachowych i ochronnych stosowanych w budownictwie jest firma Lapolla Industries z siedzibą w Houston (Texas, USA) (www.lapolla.com). Jej wyłącznym przedstawicielem w Europie jest firma Honter S.R.O. (www.honter.pl). Będąc ich autoryzowanym partnerem możemy zapewnić trwałe korzyści z zastosowania najlepszych jakościowo materiałów ociepleniowych.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ.

Informacje o firmie

NIP: 6930011998
Województwo: dolnośląskie
Adres: 55-106 Zawonia, ul.Milicka 13
Numer telefonu: 697141903
Adres e-mail: przeszlowski@poczta.fm
Strona internetowa: http://www.najlepszeocieplenia.pl/

Certyfikaty wiarygodności

Galeria zdjęć firmy

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz inne firmy z tej samej branży

Potrzebujesz więcej informacji o tej firmie?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Często wyświetlane

Ostatnio dodane

Dodaj komentarz

Menu