Wyszukaj firmę po nazwie lub NIP:

P.P.U.H. OPTIMUM ANNA I WITOLD WARCHOŁ SP.J.

Budownictwo

Firma Optimum powstała w 1992 roku.

Od momentu rozpoczęcia swej działalności kładziemy nacisk na satysfakcję i zadowolenie naszych klientów.Misja, którą realizujemy opiera się na polityce jakości i rzetelności wobec klientów.Pragnąc poszerzyć zasięg naszej działalności bardzo chętnie nawiązujemy współpracę z odpowiedzialnymi i kompetentnymi partnerami na terenie całego kraju.

W 2009 roku poszerzyliśmy swoją działalność o usługę w zakresie izolacji (docieplenia) wszelkiego rodzaju bydynków, tak domów jak i hal przemysłowych, na terenie całego kraju.
Korzystamy jedynie z najwyższej jakości nowoczesnych, poliuretanowych, pianek natryskowych. Prace wykonujemy przy pomocy atestowanych urządzeń.

Nasza oferta oparta jest na przeświadczeniu, że o wyborze technologii docieplania decydują przede wszystkim efektywna sprawność energetyczna budynku oraz dbałość o zdrowie jego mieszkańców. Używana przez nas pianka izolacyjna nie tylko góruje nad konkurencją w tych dziedzinach ale też jest przyjazna dla środowiska i błyskawiczna w aplikacji.

Zdajemy sobie sprawę jak istotne, z punktu widzenia marketingu, jest zadowolenie naszych klientów dlatego naszym nadrzędnym celem jest Państwa satysfakcja. Zwracamy szczególną uwagę na dbałość i precyzję wykonania.

Wyróżnia nas podejście do samego procesu pianowania. Staranność i zmysł techniczny członków naszej ekipy sprawiły, że za każdym razem gdy nakładamy pianę izolacyjną ma ona perfekcyjną konsystencję. To z kolei powoduje że w pełni wykożystany jest jej potencjał termoizolacyjny.

Firma Optimum zajmuje się także produkcją materacy. Sprawdź nas na www.optimum-materace.pl

Informacje o firmie

NIP: 6770080104
Województwo: podkarpackie
Adres: Zarzecze k/Niska, ul.Polna 28, 37-400 Zarzecze
Numer telefonu: tel./fax: +48 15 870 13 69, GSM: +48 602 668 966
Adres e-mail: info@optimumterm.pl
Strona internetowa: http://www.optimumterm.pl

Certyfikaty wiarygodności

Galeria zdjęć firmy

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz inne firmy z tej samej branży

Potrzebujesz więcej informacji o tej firmie?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Często wyświetlane

Ostatnio dodane

Dodaj komentarz

Menu