Wyszukaj firmę po nazwie lub NIP:

DAG-CENTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Usługi

Działalność naszej firmy obejmuje następujące usługi:

 • Tłumaczenia pisemne (zwykłe i uwierzytelnione)
 • Tłumaczenia ustne (szeptane, konsekutywne i symultaniczne)
 • Obsługę techniczno-tłumaczeniową konferencji i wydarzeń o randze międzynarodowej.

Naszym celem jest profesjonalne świadczenie usług w zakresie tłumaczeń zwykłych i przysięgłych oraz dążenie do zadowolenia każdego klienta. Bacznie śledzimy najnowsze trendy branży tłumaczeniowej i rozwijamy się z Państwem i dla Państwa. Naszą ofertę nieustannie dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Doradzamy i konsultujemy każdy projekt w celu dobrania optymalnej formy tłumaczenia. Podczas realizacji konferencji i spotkań międzynarodowych zapewniamy profesjonalnych tłumaczy z dziedziny tłumaczonej tematyki, a także najnowocześniejszy sprzęt symultaniczny i audio z 2015 roku wraz z pełną obsługą techniczną.

Powierzając nam realizację swoich projektów jesteście Państwo w dobrych i profesjonalnych rękach.

Profesjonalne tłumaczenia zwykłe i przysięgłe w biurze w Warszawie

W DAG-CENTER oferowane są profesjonalne tłumaczenia z różnych dziedzin. Jesteśmy do dyspozycji w Warszawie, całej Polsce oraz za granicą. Pracujemy wyłącznie ze specjalistami, którzy mają duże doświadczenie w danej branży. Dzięki temu gwarantujemy wysoką jakość przekładu. Tłumacz z naszego biura ma szeroką wiedzę lingwistyczną oraz kulturową, a także niezbędne kompetencje techniczne umożliwiające przygotowanie rzetelnie opracowanego tekstu. Każde tłumaczenie jest dokładnie sprawdzane przez kilku specjalistów, m.in. weryfikatora i korektora. Używamy specjalnych narzędzi do badania jakości oferowanych przekładów, ponieważ chcemy cały czas doskonalić pracę. Zależy nam na najwyższej satysfakcji wszystkich klientów. Zapewniamy wysoki poziom obsługi.

Zakres usług świadczonych przez biuro tłumaczeń DAG-CENTER Warszawa

Nasze biuro tłumaczeń przysięgłych znajduje się w centrum Warszawy. Zajmujemy się przekładami ustnymi oraz pisemnymi. Z agencją współpracują także tłumacze specjalizujący się w obsłudze konferencji. Firmie można zlecić zatem wszystkie zadania w zakresie translacji podczas wydarzeń o randze krajowej i międzynarodowej, w których uczestniczą goście zagraniczni. Ponadto oferujemy szeroki zakres usług związanych m.in. z przygotowaniem:

 • tekstu do druku,
 • materiałów informacyjnych i reklamowych,
 • obcojęzycznych stron internetowych.

Zajmujemy się także tłumaczeniem rękopisów, opracowaniem transkrypcji, transliteracji oraz retranslacji. Nasi specjaliści mogą przygotować również m.in.:

 • weryfikację tekstów przetłumaczonych przez osoby trzecie,
 • dokumentację techniczną,
 • listy dialogowe do nagrania wideo wraz z podłożeniem głosu lektora,
 • terminologiczną bazę danych,
 • projekt graficzny strony WWW i innych materiałów.

W związku z tym, że mamy kompleksową ofertę, obsługujemy klientów z całego świata szukających doświadczonego biura tłumaczeń w Warszawie. Jesteśmy w samym centrum stolicy, dlatego łatwo do nas dotrzeć.

Sprawdzone biuro tłumaczeń w centrum Warszawy – tłumaczenia przysięgłe z angielskiego i niemieckiego

W codziennej pracy kierujemy się kodeksem etycznym wyznaczającym standardy oferowanych usług i współpracy z klientami. Tłumaczenia dla naszego biura wykonują wyłącznie wykwalifikowani tłumacze. Dzięki temu mamy pewność, że każdy przekład jest przygotowany profesjonalnie i rzetelnie. Są oni zawsze bezstronni, przestrzegają tajemnicy zawodowej i cały czas doskonalą własne kwalifikacje. Bardzo dobrze znają zasady pracy z tekstami specjalistycznymi, sądowymi oraz prawniczymi. Wszystkie zlecenia są realizowane terminowo. Wykonamy dla Państwa m.in. tłumaczenie dokumentów procesowych i urzędowych, a także uwierzytelnimy ich obcojęzyczne odpisy. Można zamówić u nas również uwierzytelnienie przekładu takich pism opracowanego przez osoby trzecie. Zachęcamy do kontaktu mailowego i telefonicznego wszystkich klientów, którzy szukają sprawdzonego, doświadczonego biura tłumaczeń. Zajmujemy się kompleksową obsługą osób prywatnych i firm potrzebujących wsparcia we współpracy z podmiotami zagranicznymi, organizacji konferencji i innych wydarzeń o znaczeniu międzynarodowym.

Informacje o firmie

NIP: 5272987448
Kraj: Polska
Województwo: mazowieckie
Adres: ul. Złota 75a/7
Miejscowość: Warszawa
Numer telefonu: +48 696 882 466
Adres e-mail: office@dag-center.com
Strona internetowa: https://www.dag-center.com/

Certyfikaty wiarygodności

Galeria zdjęć firmy

Firma nie dodała zdjęć do galerii

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

5 1 vote
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz inne firmy z tej samej branży

Potrzebujesz więcej informacji o tej firmie?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Często wyświetlane

Ostatnio dodane

Dodaj komentarz

Menu