Wyszukaj firmę po nazwie lub NIP:

BIZNES SERWIS IRENA LUBOŃSKA

Usługi

Biznes Serwis wspiera przedsiębiorców już od ponad 16 lat. Łączymy doświadczenie i pogłębioną wiedzę finansową z uważną obserwacją zmian na rynku. Dlatego nie pozostajemy w tyle i oferujemy więcej niż zwykłe biura rachunkowe. Zapewniamy pełne wsparcie biznesowe – tak, abyś Ty mógł  skoncentrować się na swojej działalności, a nie na formalnościach.  Zyskaliśmy już szerokie grono zadowolonych Klientów, a z każdym rokiem krąg Partnerów Biznes Serwis się poszerza.

Obsługa księgowa, finansowa, doradztwo podatkowe, usługi kadrowo-płacowe… To tylko początek naszych możliwości.

Ci drogę do rozwoju bez stresu i przeładowania obowiązkami.  Przejmujemy na siebie wszystko, czego nie musisz robić osobiście.  Dbamy o Twoje interesy – rzetelnie, profesjonalnie i zawsze stawiając Twoje potrzeby biznesowe na pierwszym miejscu.

Zapomnij o nieustannych wizytach w urzędach czy dowożeniu nam faktur. Dojedziemy do Ciebie i zajmiemy się wszystkim, co niezbędne, abyś Ty nie musiał obawiać się o firmowe księgi i finanse.

Biznes Serwis zapewnia usługi szyte na miarę – to my dopasowujemy się do Ciebie, nigdy odwrotnie. Również dlatego każdą współpracę wyceniamy indywidualnie – tak, aby zapewnić Ci optymalne wsparcie za rozsądną opłatą.

Jeśli chcesz wiedzieć, jaką stawkę możemy Ci zaoferować, śmiało skontaktuj się z naszymi doradcami. Zrobisz to:

  • ​Mailowo – odpowiedź uzyskasz najczęściej tego samego dnia,
  • Telefonicznie lub bezpośrednio w naszej siedzibie – wyceny dokonamy od ręki.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zadzwoń lub napisz i przekonaj się, że wyższy wymiar obsługi biznesowej jest również dla Ciebie.

Informacje o firmie

NIP: 9111345988
Kraj: Polska
Województwo: dolnośląskie
Adres: ul. Wiejska 15
Miejscowość: Oleśnica
Numer telefonu: 504207865
Adres e-mail: biuro@biznesserwis.eu
Strona internetowa: https://www.biznesserwis.eu/

Certyfikaty wiarygodności

Galeria zdjęć firmy

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz inne firmy z tej samej branży

Potrzebujesz więcej informacji o tej firmie?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Często wyświetlane

Ostatnio dodane

Dodaj komentarz

Menu