Wyszukaj firmę po nazwie lub NIP:

BIURO PODRÓŻY BARTEK JÓZEF JONKOWSKI

Usługi

Jesteśmy biurem podróży specjalizującym się w turystyce grupowej począwszy od wszelkich form turystycznych dla dzieci i młodzieży przez imprezy turystyczne dla nauczycieli po imprezy integracyjne dla firm, urzędów oraz grup rodzinnych czy przyjaciół i znajomych na terenie Polski oraz państw ościennych. Posiadamy prawie 300 własnych sprawdzonych ofert, szczegóły na biurobartek.pl.

Na Podbeskidziu Bartek jest rozpoznawalny od 30 lat. Zaczynaliśmy od obsługi naszych „Małych Klientów” 15 września 1992 roku. Wraz z upływem czasu staramy się dopasowywać ofertę do zmieniających się realiów i oczekiwań poszczególnych grup. Ciągle podnosimy standardy. Do największych osiągnieć Bartka w ubiegłych latach zaliczamy dwa wydarzenia:

Po pierwsze udało nam się przekroczyć magiczną granicę wysłania na trasy w kraju i poza jego granice jednego dnia ponad 10 autokarów. Faktem jest, iż stało się to tylko dwa razy, a na co dzień staramy się nie przekraczać 5 wyjazdów dziennie.

Po drugie – i to jest szczególnie warte podkreślenia – w ciągu ostatnich 3 lat zakwaterowaliśmy w czasie wycieczek szkolnych prawie 90% dzieci w hotelach***, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Docenili to nie tylko rodzice i nauczyciele ale przede wszystkim dzieci i młodzież.

Z czego jesteśmy najbardziej dumni?

Naszymi Klientami stają się już dzieci naszych pierwszych Klientów… Serdecznie zapraszamy – podstawimy autokar lub wygodnego busa  „prawie” wszędzie w kraju.

Józef Jonkowski, właściciel firmy

Informacje o firmie

NIP: 5470081180
Kraj: Polska
Województwo: śląskie
Adres: ul. Zagrody 150
Miejscowość: Bielsko-Biała
Numer telefonu: 501 295 530
Adres e-mail: biuro@biurobartek.pl
Strona internetowa: https://biurobartek.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/biuropodrozybartek/

Certyfikaty wiarygodności

Galeria zdjęć firmy

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz inne firmy z tej samej branży

Potrzebujesz więcej informacji o tej firmie?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Często wyświetlane

Ostatnio dodane

Dodaj komentarz

Menu