Wyszukaj firmę po nazwie lub NIP:

BIAMS BUDOWNICTWO I ARCHITEKTURA MARCIN SIERADZKI

Usługi

Pracownia architektoniczna BIAMS architekta Marcina Sieradzkiego działa nieprzerwanie od 2005 roku, specjalizując się w indywidualnych projektach domów jednorodzinnych.

Wykonujemy kompleksowe projekty budynków mieszkalnych, jak: domy, wille, rezydencje, domy luksusowe i domy z basenem. Projektujemy dla Państwa domy w całej Polsce. Zajmujemy się wszystkimi etapami projektowymi, od analiz terenu i dokumentów wstępnych, poprzez koncepcje, projekty z pozwoleniami oraz projekty techniczne i wykonawcze, na kosztorysach, odbiorach, nadzorach i kierownictwach kończąc. Zapraszamy do biura projektowego BIAMS po projekt Państwa domu. Cena projektu nie zależy od lokalizacji, czy Klienta, a jedynie od metrażu podłóg w obiekcie. Nasz projekt jest kompleksowy i zawiera wszystkie elementy konieczne do budowy wymarzonego domu…

Siedziba firmy: 95-073 Grotniki, ul. Ozorkowska 14
Oddział: 90-613 Łódź, ul. Gdańska 91/93, bud. D

Informacje o firmie

NIP: 7321992919
Kraj: Polska
Województwo: łódzkie
Adres: ul. Ozorkowska 14
Miejscowość: Grotniki

Certyfikaty wiarygodności

Galeria zdjęć firmy

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz inne firmy z tej samej branży

Potrzebujesz więcej informacji o tej firmie?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Często wyświetlane

Ostatnio dodane

Dodaj komentarz

Menu