SOLECKA FABRYKA MASZYN ROLNICZYCH “STRUMYK” Kamil Gądek

ProdukcjaWiarygodna Firma

Informacje o firmie

Numer telefonu: 604608236
Adres e-mail: strumyk@strumyk.eu
NIP: 6551917140
Data dołączenia do programu: 05/2018
Województwo: świętokrzyskie
Miejscowość:

Solec-Zdrój

Adres: Ludwinów 31, 28-131 Solec-Zdrój

Certyfikaty Wiarygodności

Firma nie posiada Certyfikatów Wiarygodności

Galeria zdjęć

Firma nie dodała żadnych zdjęć

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Newest
Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Kazachstan
Kazachstan
1 rok temu

KAMIL GĄDEK „Srumyk” to firma nie wiarygodna. W rozmowie telefonicznej zapewniał że brona talerzowa Strumyk V2-1,6m. będzie gotowa po 5-7 dniach od złożenia zamówienia. Po opłacie i złożeniu zamówienia niestety tak się nie stało. Brona miała być przewieziona „Tirem” do Ałmaty, Kazachstan. Wbrew naszym oczekiwaniom nawet po wielokrotnych obiecankach cacankach nie dostaliśmy brony. Minęło półtora miesiąca od dnia złożenia zamówienia i to był okres kłamstwa i oszustwa. Nie odbierał Pan KAMIL GĄDEK telefonu, ukrywał się jak tchórzliwy zając. Tylko po interwencji dobrych przyjaciół i policji w Polsce, pomimo odległości w 6000 km do Kazachstanu, pan KAMIL GĄDEK zwrócił pieniądze. Ale ten gorzki smak pozostał. Solecka Fabryka Maszyn Rolniczych Strumyk Kamil Gądek nie jest zaufana firmą. Pan KAMIL GĄDEK jest bez wstydu brak szacunku, uczciwości i rzetelności.

Kazachstan
Kazachstan
1 rok temu

KAMIL GĄDEK „Strumyk” to firma która oszukuje i traktuje swoich klientów jak śmieci. Zgodnie z naszą rozmową telefoniczną zapewniał że brona talerzowa Strumyk V2-1,6m. będzie gotowa po 5-7 dniach od złożenia zamówienia. Po opłacie i złożeniu zamówienia niestety tak się nie stało. Brona miała być przewieziona „Tirem” do Ałmaty, Kazachstan. Wbrew naszym oczekiwaniom nawet po wielokrotnych obiecankach cacankach nie dostaliśmy brony. Minęło półtora miesiąca od dnia złożenia zamówienia i to był okres kłamstwa i oszustwa. Nie odbierał Pan KAMIL GĄDEK telefonu, ukrywał się jak tchórzliwy zając. Tylko po interwencji dobrych przyjaciół i policji w Polsce, pomimo odległości w 6000 km do Kazachstanu, pan zwrócił pieniądze. Ale ten gorzki smak pozostał. Solecka Fabryka Maszyn Rolniczych Strumyk Kamil Gądek
nie jest zaufana tylko firma która oszukuje zwykłych ludzi. Pan KAMIL GĄDEK jest bez wstydu i dobrze że taka osoba jest jedyną na całą Polskę, brak szacunku, uczciwości i rzetelności.

Leszek Majcherczyk
Leszek Majcherczyk
1 rok temu

Wiarygodna firma? To kpina jakaś. Wzięli pieniądze od Polaków z Kazachstanu i od półtora miesiąca nie odbierają telefonu. Przyjęli zamówienie wystawili fakturę tylko zapomnieli sprzęt wysłać.
Nie odbierają telefonu, unikają kontaktu, kłamią.
Jak można w ten sposób?

Zobacz inne firmy z tej samej branży

Ostatnio dodane

Potrzebujesz więcej informacji?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Menu