ZAKŁAD TARTACZNY JANUSZ BARABAS

Transport/spedycjaWiarygodna Firma

Informacje o firmie

Data dołączenia do programu: 03/2014
NIP: 9221064463
Województwo: lubelskie
Adres: 22-440 Krasnobród, Majdan Wielki 386
Miejscowość: Krasnobród
Numer telefonu: 601 40 23 23
Adres e-mail: biuro@zt-barabas.pl
Adres strony internetowej: http://www.zt-barabas.pl/
Facebook:

Zakład Tartaczny Janusz Barabas został założony na początku lat 90. W skład firmy wchodzi zakład produkcyjny w miejscowości Majdan Wielki, k. Krasnobrodu oraz dwa składy drewna w Świdniku i Ciecierzynie, k. Lublina. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w przerobie drewna sosnowego, jodłowego, modrzewiowego i olchowego.

Nasza oferta obejmuje wyroby z drewna:

mokrego: więźby dachowe, krokwie, krawędziaki, tarcicę iglastą, tarcicę modrzewiową, olchową, jodłową, łaty, szalówki, stemple budowlane, palisady;
suchego: sztachety, deski podłogowe, deski tarasowe ryflowane, toalety drewniane, huśtawki, budy dla psów oraz meble ogrodowe.

Proponujemy także solidne, rzetelne wykonawstwo robót ciesielskich i dekarskich przez wykwalifikowaną ekipę fachowców.

Jednym z głównych atutów firmy jest profesjonalne zaplecze produkcyjne. Posiadamy m.in. zaawansowane obrabiarki do drewna, suszarnie oraz specjalistyczne komory zanurzeniowe do impregnacji drewna. Dysponujemy doświadczoną załogą i własną bazą logistyczno- transportową. Lokalizacja zakładu produkcyjnego na Roztoczu, w okolicy dużych kompleksów leśnych Puszczy Solskiej, zapewnia dostęp do bardzo dobrej jakości surowca drzewnego i gwarantuje atrakcyjną cenę produktów końcowych.

Potencjał technologiczno – kadrowy umożliwia nam produkcję wyrobów i świadczenie usług na najwyższym poziomie. Dzięki temu posiadamy setki odbiorców indywidualnych i hurtowych z całego regionu. Serdecznie zapraszamy do współpracy biznesowej.

Certyfikaty Wiarygodności

Firma nie posiada Certyfikatów Wiarygodności

Galeria zdjęć

Firma nie dodała żadnych zdjęć

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz inne firmy z tej samej branży

Znajdź firmę

Ostatnio dodane

Potrzebujesz więcej informacji?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Menu

Skontaktuj się z nami już teraz!

tel. +48 538 897 614

biuro@wiarygodna-firma.com

Jesteśmy do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 16:00.