Wyszukaj firmę po nazwie lub NIP:

REMODERN ANDRZEJ ZIĘBA

Usługi

Firma Remodern zajmuje się budową i remontami domów ze szczególnym nastawieniem na materiały przychylne człowiekowi, ekologiczne i łatwe w recyclingu.

Jakość wybudowanego domu zależny nie tylko od użytych materiałów czy ilości pieniędzy, które pochłonęła budowa. Nowy dom zyje energia architekta, energią ludzi budujących ten dom, a także w największym stopniu energią inwestorów. Ci wszyscy ludzie biorący udział w tworzeniu tego dzieła muszą być zespołem zgodnych i ufających sobie nawzajem. Dopiero wtedy powstanie DOM.

Informacje o firmie

NIP: 9451333317
Województwo: małopolskie
Adres: ul. Na Dolinkę 10, 32-089 Bębło
Numer telefonu: Tel. 12 419 32 51, Tel. 694 236 620
Adres e-mail: remodern@o2.pl
Strona internetowa: http://www.remodern.com.pl

Certyfikaty wiarygodności

Galeria zdjęć firmy

Firma nie dodała zdjęć do galerii

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Administrator
Administrator
3 lat temu

Czy macie informacje o tym co dzieje się w firmie, jak wyglądają jej relacje z klientami, pracownikami oraz partnerami biznesowymi? Zachęcamy do wymiany poglądów i opinii. Pamiętaj merytoryczne opinie są bardzo istotne i pomocne dla innych.

Anna
Anna
5 lat temu

Nie polecam, a wręcz ostrzegam przed współpracą i zatrudnianiem tej firmy. Jest to jednoosobowa firma budowlana promująca budownictwo naturalne, zdrowe i ekologiczne. Zawarłam z tą firmą w roku 2018 umowę na budowę domu do stanu surowego zamkniętego. Właściciel – główny wykonawca nie dotrzymał ani terminu ani zakresu ani ustaleń finansowych umowy. W trakcie budowy pobierał z góry zaliczki na materiały, które wykorzystywał na inne sobie tylko wiadome cele, a płatności opóźniał jak się dało. Dzwonili do mnie wierzyciele z zapytaniem kiedy wykonawca zapłaci za materiały, bo on nie odbiera telefonów, a ustalony termin minął. Za niektóre materiały w ogóle do tej pory nie zapłacił. Zobowiązał się pisemnie uregulować zalegle zobowiązania, ale cztery miesiące po zakończeniu współpracy jeszcze nie uregulował. Nie zapłacił do tej pory (ponad sześć miesięcy) pracownikowi, który poprosił go o wypłatę przelewem na konto, zamiast gotówką. Jak się dowiedziałam po fakcie, nie ma płynności finansowej.

Zobacz inne firmy z tej samej branży

Potrzebujesz więcej informacji o tej firmie?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Często wyświetlane

Ostatnio dodane

Dodaj komentarz

Menu