Wyszukaj firmę po nazwie lub NIP:

PRIMEX ŚPPU SP. J. – GONTY DREWNIANE

Usługi

Firma PRIMEX utworzona została w styczniu 1992 r. jako spółka rodzinna. U podstaw decyzji o produkcji gontów legła tradycja rodzinna oraz współpraca z bawarską firmą THEO OTT GmbH zajmującą się produkcją i dystrybucją gontów drewnianych. Firma THEO OTT GmbH udzieliła daleko idącej pomocy w uruchomieniu produkcji na skalę przemysłową, nie rezygnując jednocześnie z tego co jest istotą wyrobów, a mianowicie produkcji ręcznej.

Produkcja

Roczna produkcja firmy to około 20-30000 metrów kwadratowych gontów drewnianych pokryciowych i 15000 metrów kwadratowych gontów elewacyjnych – 90% produkcji przeznaczone jest na eksport. Głównym odbiorcą jest firma THEO OTT GmbH, która sprzedaje nasze wyroby w Niemczech, Włoszech, Austrii, Anglii, Szwecji, Korei oraz w innych krajach Unii Europejskiej. Wyroby nasze spełniają wszystkie wymogi stawiane przez normę DIN 68119 oraz normy Unii Europejskiej.

Lokalizacja

Pokaż Primex ŚPPU Sp. j. – Gonty drewniane na większej mapie

Informacje o firmie

NIP: 6610200947
Województwo: świętokrzyskie
Adres: ul. Osiedle Górne 34 26-006 Rudki
Numer telefonu: tel. 41 317 76 42, 41 317 82 85 faks. 41 317 74 00
Adres e-mail: info@gonty.com
Strona internetowa: http://www.gonty.com.pl

Certyfikaty wiarygodności

Galeria zdjęć firmy

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz inne firmy z tej samej branży

Potrzebujesz więcej informacji o tej firmie?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Często wyświetlane

Ostatnio dodane

Dodaj komentarz

Menu