Wyszukaj firmę po nazwie lub NIP:

OMEGA KANCELARIE PRAWNE SP. Z O. O.

Usługi

Omega Kancelarie Prawne Sp. z o. o. jest Ogólnopolską Siecią Kancelarii, która rozwija się od 2005 roku.

Początkowo nasza działalność ograniczała się głównie do świadczenia usług profesjonalnej obsługi prawnej oraz pomocy prawnej w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych,aby w krótkim czasie rozszerzyć zasięg działania na obszar całego kraju świadcząc szeroki wachlarz usług. Obecnie Naszym Klientom, zarówno indywidualnym jak i korporacyjnym oferujemy kompleksową usługę pomocy prawnej udzielaną w 23 oddziałach przez najlepszych specjalistów z każdej dziedziny prawa. Prowadzimy sprawy odszkodowawcze z tytułu wypadków komunikacyjnych, w pracy, w rolnictwie oraz błędów medycznych. Oferujemy pomoc w dochodzeniu należności związanych z bezumownym korzystaniem z nieruchomości, windykacją wierzytelności, jak również z obrotem nieruchomościami.
Naszym priorytetem jest szybka i otwarta komunikacja z Klientem, a także przejrzystości w zakresie zawieranych umów. Wieloletnie doświadczenie Naszych prawników oraz ich fachowa wiedza, od lat gwarantują najwyższą jakość świadczonych przez Nas usług.

Informacje o firmie

NIP: 7010289193
Województwo: mazowieckie
Adres: 00-680 Warszawa, ul. Poznańska 3 lok. 18
Numer telefonu: 223900999
Adres e-mail: centrala@omega-kancelaria.pl
Strona internetowa: http://www.omega-kancelaria.pl

Certyfikaty wiarygodności

Galeria zdjęć firmy

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz inne firmy z tej samej branży

Potrzebujesz więcej informacji o tej firmie?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Często wyświetlane

Ostatnio dodane

Dodaj komentarz

Menu