Omega Kancelarie Prawne Sp. z o. o.

Ekonomia/finanseWiarygodna Firma

Informacje o firmie

Data dołączenia do programu: 07/2016
NIP: 7010289193
Województwo: mazowieckie
Adres: 00-680 Warszawa, ul. Poznańska 3 lok. 18
Miejscowość:

Warszawa

Numer telefonu: 223900999
Adres e-mail: centrala@omega-kancelaria.pl
Adres strony internetowej: http://www.omega-kancelaria.pl
Facebook:

Omega Kancelarie Prawne Sp. z o. o. jest Ogólnopolską Siecią Kancelarii, która rozwija się od 2005 roku.

Początkowo nasza działalność ograniczała się głównie do świadczenia usług profesjonalnej obsługi prawnej oraz pomocy prawnej w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych,aby w krótkim czasie rozszerzyć zasięg działania na obszar całego kraju świadcząc szeroki wachlarz usług. Obecnie Naszym Klientom, zarówno indywidualnym jak i korporacyjnym oferujemy kompleksową usługę pomocy prawnej udzielaną w 23 oddziałach przez najlepszych specjalistów z każdej dziedziny prawa. Prowadzimy sprawy odszkodowawcze z tytułu wypadków komunikacyjnych, w pracy, w rolnictwie oraz błędów medycznych. Oferujemy pomoc w dochodzeniu należności związanych z bezumownym korzystaniem z nieruchomości, windykacją wierzytelności, jak również z obrotem nieruchomościami.
Naszym priorytetem jest szybka i otwarta komunikacja z Klientem, a także przejrzystości w zakresie zawieranych umów. Wieloletnie doświadczenie Naszych prawników oraz ich fachowa wiedza, od lat gwarantują najwyższą jakość świadczonych przez Nas usług.

Certyfikaty Wiarygodności

Firma nie posiada Certyfikatów Wiarygodności

Galeria zdjęć

Firma nie dodała żadnych zdjęć

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz inne firmy z tej samej branży

Ostatnio dodane

Potrzebujesz więcej informacji?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Menu