Wyszukaj firmę po nazwie lub NIP:

EURO-DOM.CO SP. Z O.O.

Usługi

EURO-dom.CO to firma tworzona przez ludzi z pasją i zaangażowaniem. Stosujemy najnowsze metody działań marketingowych, co czyni nas wysoce skutecznymi. Wprowadzamy nowoczesne standardy pracy na podstawie doświadczenia zdobytego w Wielkiej Brytanii. Nieustannie podnosimy, jakość oraz zakres usług. Oferujemy nowatorskie rozwiązania. Najnowsze metody reklamy. Indywidualne podejście do każdego Klienta. Najważniejsza dla nas jest Państwa satysfakcja z dokonanej transakcji, kompleksowa obsługa potrzeb, dlatego czynności zawodowe wykonujemy w sposób zgodny z obowiązującym prawem, Kodeksem Etyki i standardami zawodowymi.

Dla komfortu naszych klientów oferujemy usługi z zakresu profesjonalnego pośrednictwo w obrocie nieruchomościami- sprzedaż, zakup, wynajem, doradztwo mieszkań, domów, gruntów oraz lokali komercyjnych.

  1. Szybka Sprzedaż. Tylko my- podejmujemy takie wyzwanie- Sprzedaż w 3 miesiące!!!
  2. Bezpieczny Wynajem – przygotowaliśmy najwyższy poziom usług pośrednictwa Wynajmu nieruchomości. Oferta jest efektem kilkuletnich doświadczeń. Takiej oferty nie ma nikt inny.
  3. Zarządzanie – stała opieka najmem (mieszkaniem, domem). Znajdziemy najemcę, ściągniemy czynsz, usuniemy usterki, czuwamy nad wynajmem 24/7.
  4. Zastępczy Właściciel – wynajem nieruchomości na minimum 5 lat, stały dochód.
  5. Home Staging– marketingowe przygotowanie nieruchomości do sprzedaży.
  6. Pośrednictwa kredytowego- bezpłatnie oferujemy kredyty: hipoteczne, gotówkowe, konsolidacyjne, firmowe, leasing i inne dopasowane do potrzeb klienta.
  7. Ubezpieczenia kilkanaście Towarzystw Ubezpieczonych w jednym miejscu, oferujemy ubezpieczenia: majątkowe dla lokali mieszkalnych lub obiektów w budowie, OC w życiu prywatnym oraz NOWOŚĆ OC Najemcy.
  8. Osuszanie lokali mieszkalnych– wynajem profesjonalnych maszyn do osuszanie po zalaniach, zawilgoceniach itp. Krótkie terminy oczekiwania, nowy i sprawny sprzęt.

Założycielami firmy są Małgorzata i Tomasz Kosiorek – Specjaliści w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz wyceny i zarządzania nieruchomościami. Nasz zespół rozbudowaliśmy o ścisłą współpracę z Radcą Prawnym, Fotografem Wnętrz, Księgową, Specjalistą ds. Kredytów, Specjalistą ds. Ubezpieczeń i Dekoratorem Wnętrz. Pod ich okiem rozwija się firma, powiększa się zespół osób służących Państwu swym doświadczeniem, wiedzą i czasem.

Informacje o firmie

NIP: 7822896960
Kraj: Polska
Województwo: wielkopolskie
Adres: os. Rzeczypospolitej 1
Miejscowość: Poznań
Numer telefonu: 616393361
Adres e-mail: biuro@euro-dom.co
Strona internetowa: https://www.euro-dom.co/

Certyfikaty wiarygodności

Galeria zdjęć firmy

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz inne firmy z tej samej branży

Potrzebujesz więcej informacji o tej firmie?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Często wyświetlane

Ostatnio dodane

Dodaj komentarz

Menu