Wyszukaj firmę po nazwie lub NIP:

CFI SYSTEMY INFORMATYCZNE SP. Z O.O.

Usługi

Vendo.ERP to nowoczesny, funkcjonalny system ERP pozwalający zarządzać firmą w sposób kompleksowy. Skutecznie wspiera ewidencję i planowanie zasobów przedsiębiorstwa. Optymalizuje realizowane w nim procesy i pozwala na bardziej efektywne zarządzanie kosztami. Automatyzuje poszczególne czynności i ułatwia bieżącą kontrolę. Przyczynia się do poprawy efektywności działań firmy, optymalizacji wydatków i poprawy obsługi klienta, a w efekcie do wzrostu rentowności. Dostarcza informacji niezbędnych do podejmowania kluczowych dla przedsiębiorstwa decyzji.

Naszymi klientami jest ponad 500 przedsiębiorstw. Są to firmy produkcyjne, handlowe, usługowe oraz prężnie działające organizacje w segmencie e-commerce. Cenimy sobie relacje partnerskie oraz ścisłą współpracę z naszymi Klientami. Jeżeli oczekujesz czegoś więcej niż po prostu oprogramowania to zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Informacje o firmie

NIP: 6762260642
Kraj: Polska
Województwo: małopolskie
Adres: ul. Piotra Trębacza 18B
Miejscowość: Kraków
Strona internetowa: https://www.cfi.pl/

Certyfikaty wiarygodności

Galeria zdjęć firmy

Firma nie dodała zdjęć do galerii

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz inne firmy z tej samej branży

Potrzebujesz więcej informacji o tej firmie?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Często wyświetlane

Ostatnio dodane

Dodaj komentarz

Menu