BIURO OBROTU I ZARZĄDZANIA NIERUCHOMOŚCIAMI „REZULTAT” LUCYNA IMIOŁEK

NieruchomościWiarygodna Firma

Informacje o firmie

Data dołączenia do programu: 06/2014
NIP: 6781240014
Województwo: małopolskie
Adres: 31-813 KRAKÓW, OS. KALINOWE 12C/3
Miejscowość:

Kraków

Numer telefonu: 501 324 649
Adres e-mail: biuro@rezultat.com.pl
Adres strony internetowej: http://www.rezultat.com.pl/
Facebook:

Certyfikaty Wiarygodności

Firma nie posiada Certyfikatów Wiarygodności

Galeria zdjęć

Firma nie dodała żadnych zdjęć

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Newest
Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
1 rok temu

Czy macie informacje o tym co dzieje się w firmie, jak wyglądają jej relacje z klientami, pracownikami oraz partnerami biznesowymi? Zachęcamy do wymiany poglądów i opinii. Pamiętaj merytoryczne opinie są bardzo istotne i pomocne dla innych.

Zbigniew
Zbigniew
1 rok temu

Dramat i rozpacz. Jedyne na co można liczyć, to podwyżka opłat. P. Imiołek do perfekcji opanowała arogancję i pogardę dla klientów. Ale zapomina o nieruchomościach, którymi rzekomo zarządza. My na szczęście mamy ją za sobą. Ale nawet po rozwiązaniu umowy stara się szkodzić ile może. Zdecydowanie odradzam!! Ten certyfikat (z 2014 roku) może kiedyś coś znaczył. Teraz to kpina z klientów.

Last edited 1 rok temu by Zbigniew
Zofiq
Zofiq
2 lat temu

Firma która nie potrafi zarządzać nieruchomościami. Pani Lucyna pobiera opłatę za zarządzanie Nieruchomościa a nie zarządza nią. Ma wszystko gdzieś. Sprzątanie zgłaszane wielokrotnie że nie jest ok, ma gdzieś. Problemy związane z wiatą smietnikowa uznaje, że mieszkańcy mają wyczulone nosy – a na całej klatce brzydki zapach. Butelki w segregacji się wysypują to cytuje mówi do mieszkańca “że jesteśmy wyjątkowo pijącą wspólnota” – tylko szkoda nie sprawdziła że kosz od kilku tygodni nie był opróżniany. Żadna sprawa pozytywnie nie została rozwiązana – bierze pieniądze od ludzi i markuje robotę. Nikomu nie polecam

Adam
Adam
2 lat temu
Reply to  Zofiq

Słyszałem również o wyzwiskach pod adresem klientów – firma patologia

Zobacz inne firmy z tej samej branży

Ostatnio dodane

Potrzebujesz więcej informacji?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Menu