O programie

Ogólnopolski Program “Wiarygodna Firma” swoim rozbudowanym procesem weryfikacji podmiotów ubiegających się o uczestnictwo, wyróżnia się spośród wielu innych programów dostępnych na rynku.

Dzięki temu mamy pewność, że przedsiębiorstwo posiadające Certyfikat Wiarygodności charakteryzuje się dobrą etyką, płynnością finansową oraz stabilnością. Wyróżnienie ponadto gwarantuje pewność transakcji oraz udanej współpracy.

Uczestnicy Programu mają dostęp do wielu przywilejów, w tym do korzystania z rabatów na usługi prawne, finansowe i konsultingowe, dostęp do wsparcia prawnika w wypadku sytuacji konfliktowych, uczestniczenia w rozwoju wizytówki elektronicznej oraz gwarancję wysokiego pozycjonowanie w porównaniu do konkurencji.

Godnym uwagi jest fakt, że Kancelaria Prawa Gospodarczego PFW sp. z o.o., będąca Strategicznym Partnerem Programu, gwarantuje usługi najwyższej jakości w obszarze weryfikacji podmiotów, a także ochronie windykacyjnej i prawnej.

Uczestnictwo w Programie “Wiarygodna Firma” zapewnia znaczące wyróżnienie firmy na rynku oraz bezpieczeństwo i bezstresowe prowadzenie biznesu.

Jak zostać uczestnikiem Programu?

1

Wypełnij Deklarację Uczestnictwa w Programie Wiarygodna Firma i prześlij ją wraz z zaakceptowanym Regulaminem pocztą na adres Organizatora Programu.

2

Uczestnikiem Programu może zostać osoba prawna, osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą, osoby fizyczne prowadzące wspólnie działalność gospodarczą w formie spółki cywilnej, jednostki organizacyjne nie posiadające osobowości prawnej.

3

Celem Projektu Wiarygodna Firma jest promowanie wiarygodnego i solidnego wizerunku polskich przedsiębiorców, którzy stosują etyczne postawy w biznesie.

Warunki uczestnictwa

Deklaracja Uczestnictwa

Wypełnienie Deklaracji Uczestnictwa w Programie

Regulamin Programu

Akceptacja Regulaminu Programu oraz dostarczenie wymaganych dokumentów.

Weryfikacja

Pozytywne przejście weryfikacji przeprowadzonej przez Kapitułę Programu w oparciu o przewidziane Regulaminem procedury.

Menu