GDAŃSCY DEKARZE PIOTR LISEK

BudownictwoWiarygodna Firma

Informacje o firmie

Numer telefonu: (+48)696 415 560, (+48 58) 341 88 58
Adres e-mail: piotrlisek@wp.pl
Adres strony internetowej: http://gdanscydekarze.pl/
NIP: 5831541907
Data dołączenia do programu: 10/2013
Województwo: pomorskie
Miejscowość:

Gdańsk

Adres: ul. Sucha 2/1, 80-351 Gdańsk

Firma Piotr Lisek-Zarządzanie Gdańscy Dekarze istnieje od 2006 roku. Firma jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy a właściciel posiada tytuł Czeladnika. Firma posiada ubezpieczenie OC od prowadzonej działalności.

Firma zatrudnia pracowników przeszkolonych w dziedzinie wszelkich pokryć dachowych, montażu okien dachowych, demontażu eternitu jak również odśnieżania dachów. Posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne, właściwy sprzęt oraz doświadczenie poparte referencjami od zadowolonych klientów.

Prowadzimy prace na nowych budynkach jak i remontujemy istniejące dachy. Materiały jakie używamy w naszych pracach posiadają niezbędne atesty i certyfikaty. Prace prowadzimy z własnego jak i powierzonego materiału. Firma posiada uprawnienia do demontażu eternitu.

Certyfikaty Wiarygodności

Firma nie posiada Certyfikatów Wiarygodności

Galeria zdjęć

Firma nie dodała żadnych zdjęć

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz inne firmy z tej samej branży

Ostatnio dodane

Potrzebujesz więcej informacji?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Menu