Wyszukaj firmę po nazwie lub NIP:

GDAŃSCY DEKARZE PIOTR LISEK

Usługi

Firma Piotr Lisek-Zarządzanie Gdańscy Dekarze istnieje od 2006 roku. Firma jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy a właściciel posiada tytuł Czeladnika. Firma posiada ubezpieczenie OC od prowadzonej działalności.

Firma zatrudnia pracowników przeszkolonych w dziedzinie wszelkich pokryć dachowych, montażu okien dachowych, demontażu eternitu jak również odśnieżania dachów. Posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne, właściwy sprzęt oraz doświadczenie poparte referencjami od zadowolonych klientów.

Prowadzimy prace na nowych budynkach jak i remontujemy istniejące dachy. Materiały jakie używamy w naszych pracach posiadają niezbędne atesty i certyfikaty. Prace prowadzimy z własnego jak i powierzonego materiału. Firma posiada uprawnienia do demontażu eternitu.

Informacje o firmie

NIP: 5831541907
Województwo: pomorskie
Adres: ul. Sucha 2/1, 80-351 Gdańsk
Numer telefonu: (+48)696 415 560, (+48 58) 341 88 58
Adres e-mail: piotrlisek@wp.pl
Strona internetowa: http://gdanscydekarze.pl/

Certyfikaty wiarygodności

Galeria zdjęć firmy

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz inne firmy z tej samej branży

Potrzebujesz więcej informacji o tej firmie?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Często wyświetlane

Ostatnio dodane

Dodaj komentarz

Menu