Wyszukaj firmę po nazwie lub NIP:

ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY ’’TELEH’’ JAROSŁAW BUCZEK

Usługi

Elektroinstalatorstwo

Specjalizujemy się w budowie m.in. kanalizacji kablowej, sieci energetycznych i telekomunikacyjnych. Podejmujemy się różnego rodzaju robót elektromontażowych i elektrycznych. Budujemy i modernizujemy sieci oświetlenia ulicznego – montujemy słupy i maszty oświetleniowe, złącza kablowe, kanalizację kablową itd. Montujemy telewizję kablową. Na rynku prosperujemy także jako wykonawca specjalistycznych przewiertów i przecisków pod drogami, torowiskami czy zbiornikami wodnymi.

Przewierty i przeciski

Stosujemy bezwykopowe metody umożliwiające układanie rurociągów pod rzekami, placami, drogami itp. Przewierty poziome eliminują utrudnienia w ruchu i znacznie przyspieszają realizację robót ziemnych. Zapewniają także wysoką jakość i precyzyjne wykonanie usługi.

Za pomocą urządzeń o małych gabarytach wykonujemy także przeciski hydrauliczne: rozpychamy ziemię poprzez wtłaczanie drągów. To kolejna z bezwykopowych technologii, które nie powodują niszczenia nawierzchni dróg czy znacznych utrudnień w ruchu.

Rurociągi

Naszym klientom zapewniamy szeroki zakres prac związanych z rurociągami przemysłowymi. Specjalizujemy się w modernizacji, remontach i wykonywaniu projektów instalacji rurociągowych i rurociągów kablowych. Przeprowadzamy także prace obejmujące izolację cieplną rurociągów i innych urządzeń.

Pomożemy Państwu w zakupie najwyższej jakości rur i kształtek, przeznaczonych do budowy sieci energetycznych, kanalizacji wodociągowych oraz sieci telekomunikacyjnych. Zawsze polecamy tylko sprawdzone materiały – wytrzymałe, odporne na działanie czynników zewnętrznych i funkcjonalne.

Informacje o firmie

NIP: 8361177617
Województwo: mazowieckie
Adres: ul. Kajak 25, 99-417 Bolimów
Numer telefonu: 501 036 022
Adres e-mail: jaroslawbuczek@poczta.onet.pl
Strona internetowa: http://www.elektrykskierniewice.pl

Certyfikaty wiarygodności

Galeria zdjęć firmy

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz inne firmy z tej samej branży

Potrzebujesz więcej informacji o tej firmie?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Często wyświetlane

Ostatnio dodane

Dodaj komentarz

Menu