Wyszukaj firmę po nazwie lub NIP:

WIKO

Usługi

Firma z ugruntowaną pozycją na rynku usług edukacyjnych, z doświadczeniem i tradycją od 2001 roku, oferuje profesjonalną pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych z redagowaniem wszelkich prac na różnym poziomie nauczania. Zlecenia realizowane są przez osoby z tytułem co najmniej magisterskim (niektórzy mają już doktorat) specjalizujące się w danym zakresie tematycznym, zgodnym z kierunkiem ukończonych studiów. System ten pozwala osiągać wysoki poziom świadczonych usług i spore, ciągle zwiększające się grono, chętnie do nas wracających, zadowolonych Klientów. Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku tego rodzaju usług. Duże grono osób piszących daje możliwość realizacji prawie każdego zlecenia.

Informacje o firmie

NIP: 5221910507
Województwo: śląskie
Adres: 41-806 Zabrze
Numer telefonu: 503 654 759
Adres e-mail: firma_wiko@wp.pl
Strona internetowa: http://wiko.kylos.pl/

Certyfikaty wiarygodności

Galeria zdjęć firmy

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz inne firmy z tej samej branży

Potrzebujesz więcej informacji o tej firmie?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Często wyświetlane

Ostatnio dodane

Dodaj komentarz

Menu