WIKO

UsługiWiarygodna Firma

Informacje o firmie

Data dołączenia do programu: 05/2012
NIP: 5221910507
Województwo: śląskie
Adres: 41-806 Zabrze
Miejscowość:

Zabrze

Numer telefonu: 503 654 759
Adres e-mail: firma_wiko@wp.pl
Adres strony internetowej: http://wiko.kylos.pl/
Facebook:

Firma z ugruntowaną pozycją na rynku usług edukacyjnych, z doświadczeniem i tradycją od 2001 roku, oferuje profesjonalną pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych z redagowaniem wszelkich prac na różnym poziomie nauczania. Zlecenia realizowane są przez osoby z tytułem co najmniej magisterskim (niektórzy mają już doktorat) specjalizujące się w danym zakresie tematycznym, zgodnym z kierunkiem ukończonych studiów. System ten pozwala osiągać wysoki poziom świadczonych usług i spore, ciągle zwiększające się grono, chętnie do nas wracających, zadowolonych Klientów. Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku tego rodzaju usług. Duże grono osób piszących daje możliwość realizacji prawie każdego zlecenia.

Certyfikaty Wiarygodności

Firma nie posiada Certyfikatów Wiarygodności

Galeria zdjęć

Firma nie dodała żadnych zdjęć

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz inne firmy z tej samej branży

Ostatnio dodane

Potrzebujesz więcej informacji?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Menu