Wyszukaj firmę po nazwie lub NIP:

WELLMED SP. Z O.O.

Usługi

Placówki Centrum Medycznego WellMed to miejsca stworzone dla najbardziej wymagających Pacjentów. Dzięki najwyższej klasy lekarzom i terapeutom świadczymy usługi medyczne na najwyższym poziomie.

Jeśli poszukujesz profesjonalnej pomocy lekarskiej, szukasz skutecznego planu leczenia lub terapii – placówki WellMed są właściwym miejscem dla Ciebie. Nasi lekarze i terapeuci to doskonale wykwalifikowana kadra medyczna dla których pomoc pacjentom jest nie tylko pracą ale także pasją. Wiedza, doświadczenie i gotowość do pomocy naszych specjalistów sprawiają, że placówki WellMed są bezpiecznym i przyjaznym miejscem dla każdego Pacjenta.

Od początku celem WellMed było stworzenie prestiżowych placówek medycznych przeznaczonych dla najbardziej wymagających klientów. Jako jedyni oferujemy dostęp do lekarzy specjalistów w okresie oczekiwania nie dłuższym, jak 48 godzin od momentu rejestracji. Szczególną uwagę przywiązujemy do indywidualnego podejścia do Pacjenta. Dla nas liczy się przede wszystkim człowiek i problem, z którym odwiedza nasze placówki. Przyświecający nam cel to poprawa stanu zdrowia Pacjentów oraz jednoczesne podnoszenie jakości życia.

Informacje o firmie

NIP: 5272676949
Województwo: mazowieckie
Adres: UL. DŁUGA 27, 00-238 WARSZAWA
Numer telefonu: 221223333
Adres e-mail: jakub.majoch@wellmed.com.pl
Strona internetowa: http://www.wellmed.com.pl

Certyfikaty wiarygodności

Galeria zdjęć firmy

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz inne firmy z tej samej branży

Potrzebujesz więcej informacji o tej firmie?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Często wyświetlane

Ostatnio dodane

Dodaj komentarz

Menu