Wyszukaj firmę po nazwie lub numerze NIP:

WELLMED SP. Z O.O.

UsługiWiarygodna Firma

Informacje o firmie

NIP: 5272676949
Województwo: mazowieckie
Adres: UL. DŁUGA 27, 00-238 WARSZAWA
Numer telefonu: 221223333
Adres e-mail: jakub.majoch@wellmed.com.pl
Adres strony internetowej: http://www.wellmed.com.pl

Placówki Centrum Medycznego WellMed to miejsca stworzone dla najbardziej wymagających Pacjentów. Dzięki najwyższej klasy lekarzom i terapeutom świadczymy usługi medyczne na najwyższym poziomie.

Jeśli poszukujesz profesjonalnej pomocy lekarskiej, szukasz skutecznego planu leczenia lub terapii – placówki WellMed są właściwym miejscem dla Ciebie. Nasi lekarze i terapeuci to doskonale wykwalifikowana kadra medyczna dla których pomoc pacjentom jest nie tylko pracą ale także pasją. Wiedza, doświadczenie i gotowość do pomocy naszych specjalistów sprawiają, że placówki WellMed są bezpiecznym i przyjaznym miejscem dla każdego Pacjenta.

Od początku celem WellMed było stworzenie prestiżowych placówek medycznych przeznaczonych dla najbardziej wymagających klientów. Jako jedyni oferujemy dostęp do lekarzy specjalistów w okresie oczekiwania nie dłuższym, jak 48 godzin od momentu rejestracji. Szczególną uwagę przywiązujemy do indywidualnego podejścia do Pacjenta. Dla nas liczy się przede wszystkim człowiek i problem, z którym odwiedza nasze placówki. Przyświecający nam cel to poprawa stanu zdrowia Pacjentów oraz jednoczesne podnoszenie jakości życia.

Certyfikaty wiarygodności

Firma nie posiada certyfikatu

Galeria zdjęć firmy

Firma nie dodała zdjęć do galerii

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz inne firmy z tej samej branży

HP Graf Krzysztof Pacho,Sławomir Henisz
Przedsiębiorstwo Pietroń

Często wyświetlane

Potrzebujesz więcej informacji o tej firmie?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Ostatnio dodane

Dodaj komentarz

Menu

Jesteśmy do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

Skontaktuj się z nami!

tel. +48 538 897 614

biuro@wiarygodna-firma.com