Wyszukaj firmę po nazwie lub NIP:

USŁUGI TRANSPORTOWE „TRANS-ZYG” KOWALSKI ZYGMUNT

Usługi transportowe

Informacje o firmie

NIP: 6971051262
Kraj: Polska
Województwo: dolnośląskie
Adres: Grodziec Mały 49B , 67-200 Głogów
Numer telefonu: 500057251
Adres e-mail: KOWALSKAMONIKA@VP.PL

Certyfikaty wiarygodności

Galeria zdjęć firmy

Firma nie dodała zdjęć do galerii

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Patrycja
Patrycja
7 miesięcy temu

Krotko, zwieźle i na temat
Słoma z butow wystaje
Jedno wielkie chamstwo 😉

Administrator
Administrator
4 lat temu

Czy macie informacje o tym co dzieje się w firmie, jak wyglądają jej relacje z klientami, pracownikami oraz partnerami biznesowymi? Zachęcamy do wymiany poglądów i opinii. Pamiętaj merytoryczne opinie są bardzo istotne i pomocne dla innych.

Anna
Anna
5 lat temu

Firma Kowalski- to jedna wielka pomyłka!!!!!
Nie dbają o bezpieczeństwo dzieci, a właściciel totalnie lekceważąco podchodzi to klientów!!!! Tydzień temu zapomniał podstawić busa po dzieci, które jechały na turniej piłkarski, a że inne dzieci jeszcze jechały do dalszej miejscowości na mecz podmienił bus na autobus- niestety niesprawny, który w Polkowicach na światłach miał stłuczkę- bo jak się okazało hamulce były niesprawne!!!!!! Podkreślam- wysłał taki autobus do przewożenia dzieci!!!!!!! Autobus przez policję nie został dopuszczony do dalszej jazy!!!!! Transport powrotny był w stanie zorganizować ( z Polkowic) dopiero o godzinie 16!!!! Zdarzenie w Polkowicach miało miejsce o godzinie 9 rano!!!! a dziś dla 11 osób podstawił był 9 osobowy!!!!! ( z kierowcą) nie wiem – założył, ze dzieci w bagażniku będą jechać!!!!! , albo ścisną się i będą tak jechać!!!!!!! Kierowca z busa – odjechał z fachem, ( nie wiem czy usłyszał , ze została wezwana policja do sprawdzenia busa???!!!)bez słowa, a właściciel firmy powiedział że nie ma kogo wysłać!!!!!! Dzieci nie pojechały na turniej!!!!! Niech Pan pomyśli co te dzieci czuły!!!!!!! do każdego meczu podchodzą emocjonalnie, to dla nich ważne wydarzenia!!!! Cały turniej oddany walkowerem!!!!!! Nie szanuje Pan zdrowia i życia tych dzieci , a także ich emocji!!!!!!!
Informuję, ze wszędzie gdzie się da będę tą informację umieszczać!!!!!
Panie Kowalski- wstyd!!!!! Czy to Kowalski transport, czy trans-zyg – firma zarejestrowana na jeden adres!!!!

Onni
Onni
5 lat temu
Reply to  Anna

Brawo

Zobacz inne firmy z tej samej branży

Potrzebujesz więcej informacji o tej firmie?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Często wyświetlane

Ostatnio dodane

Dodaj komentarz

Menu