Wyszukaj firmę po nazwie lub NIP:

„S’OUVRE INTERNATIONALE”

EdukacjaKarieraProdukcjaSprzedażUroda i relaksUsługi

S’OUVRE jest dynamicznie rozwijającą się, międzynarodową firmą, tworzącą wielopokoleniowe społeczeństwo. Buduje swoją renomę w oparciu o podstawowe filary – wysokiej jakości produkty, silny i niezawodny model biznesowy oraz zrównoważony rozwój.

Twórcy marki wierzą w inkluzywność, która wpisana jest w jej DNA. To nie tylko modne słowo, ale i część tego, kim są i w jaki sposób działają. Wartości te wyraźnie pokazują, że rasa, płeć, wykształcenie czy zawód nie mają znaczenia w dążeniu do spełnienia i stabilności finansowej. Filozofia S’OUVRE najpełniej zawarta jest w haśle TrueMe. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy podzielają ideę firmy, która dąży do stworzenia wielomilionowej społeczności szczęśliwych ludzi spełnionych zawodowo i osobiście, żyjących w zgodzie ze sobą.

Informacje o firmie

NIP: 5562774235
Kraj: Polska
Województwo: kujawsko-pomorskie
Adres: Al. Okrężna 8, 88-100 Inowrocław
Numer telefonu: (+48) 523 581 500
Adres e-mail: bok@souvre.pl
Strona internetowa: https://souvre.com/pl/
Facebook: https://www.facebook.com/SouvreInt/

Certyfikaty wiarygodności

Galeria zdjęć firmy

Firma nie dodała zdjęć do galerii

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz inne firmy z tej samej branży

Potrzebujesz więcej informacji o tej firmie?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Często wyświetlane

Ostatnio dodane

Dodaj komentarz

Menu