“S’OUVRE INTERNATIONALE”

EdukacjaKarieraProdukcjaSprzedażUroda i relaksUsługiWiarygodna Firma

Informacje o firmie

Numer telefonu: (+48) 523 581 500
Adres e-mail: bok@souvre.pl
Adres strony internetowej: https://souvre.com/pl/
NIP: 5562774235
Facebook: https://www.facebook.com/SouvreInt/
Data dołączenia do programu: 06/2021
Województwo: kujawsko-pomorskie
Miejscowość:

Inowrocław

Adres: Al. Okrężna 8, 88-100 Inowrocław

S’OUVRE jest dynamicznie rozwijającą się, międzynarodową firmą, tworzącą wielopokoleniowe społeczeństwo. Buduje swoją renomę w oparciu o podstawowe filary – wysokiej jakości produkty, silny i niezawodny model biznesowy oraz zrównoważony rozwój.

Twórcy marki wierzą w inkluzywność, która wpisana jest w jej DNA. To nie tylko modne słowo, ale i część tego, kim są i w jaki sposób działają. Wartości te wyraźnie pokazują, że rasa, płeć, wykształcenie czy zawód nie mają znaczenia w dążeniu do spełnienia i stabilności finansowej. Filozofia S’OUVRE najpełniej zawarta jest w haśle TrueMe. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy podzielają ideę firmy, która dąży do stworzenia wielomilionowej społeczności szczęśliwych ludzi spełnionych zawodowo i osobiście, żyjących w zgodzie ze sobą.

Certyfikaty Wiarygodności

Galeria zdjęć

Firma nie dodała żadnych zdjęć

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz inne firmy z tej samej branży

Ostatnio dodane

Potrzebujesz więcej informacji?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Menu