PTHU STRADA TOUR Krzysztof Dyla

Transport/spedycjaWiarygodna Firma

Informacje o firmie

Data dołączenia do programu: 04/2014
NIP: 8941665569
Województwo: dolnośląskie
Adres: ul. Słonecznikowa 28, 53-224 Wrocław
Miejscowość: Wrocław
Numer telefonu: tel: +48 713632548, kom: +48 604994422, fax: +48 717337860
Adres e-mail: biuro@stradatour.pl
Adres strony internetowej: http://www.stradatour.pl/
Facebook:

Jesteśmy firmą rodzinną działającą w branży międzynarodowego i krajowego przewozu osób od 2003 roku, ale doświadczenie w dziedzinie transportu osób właściciela firmy sięga 30 lat.

Hasłem naszego przewozu jest “BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT”.

Realizując to hasło gwarantujemy grupę doświadczonych kierowców posiadających bogaty staż pracy przy obsłudze wyjazdów turystycznych na terenie całej Europy. Kierowcy nasi jeżdżą autokarami i busami najwyższej światowej klasy, wyposażonymi we wszystkie systemy bezpieczeństwa jazdy i pasy bezpieczeństwa dla wszystkich pasażerów. Dodaliśmy monitoring naszych środków transportu systemem GPS – tak więc w każdej chwili jesteśmy w stanie podać gdzie znajduje się nasz pojazd.

Nasz sprzęt jest wysokiej klasy – co można zobaczyć na zdjęciach. Trzeba dodać, że dbając o komfort podróżnego pojazdy te wyposażone są w DVD, monitory, WC, barki z napojami ciepłymi i zimnymi oraz w bardzo wygodne fotele dla pasażerów odchylane i rozsuwane.

Certyfikaty Wiarygodności

Firma nie posiada Certyfikatów Wiarygodności

Galeria zdjęć

Firma nie dodała żadnych zdjęć

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz inne firmy z tej samej branży

Znajdź firmę

Ostatnio dodane

Potrzebujesz więcej informacji?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Menu