Wyszukaj firmę po nazwie lub NIP:

PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO-BUDOWLANE WYSTRÓJ I ARANŻACJA WNĘTRZ ANDRZEJ DYRCZ

Budownictwo

Nasza firma istnieje na rynku Polskim od 2003 roku. Zajmujemy się układaniem tynków gipsowych oraz cementowo-wapiennych. Nasze prace wykonujemy we wszystkich typach budynków zaczynając od budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych, biurowych na przemysłowych kończąc. Klientom naszej firmy bardzo często proponujemy wykonanie wewnętrznych tynków gipsowych, który to rodzaj tynkowania od pewnego czasu wypiera tradycyjne już tynki cementowo-wapienne – będące także częścią naszej oferty. Tynki gipsowe układane przez naszą firmę posiadają wiele zalet: są trwałe, tworzą równe, gładkie i twarde powierzchnie, można je szybko położyć i stanowią doskonałe podłoże pod farby, a także tapety i okładziny.

Informacje o firmie

NIP: 5511138972
Województwo: małopolskie
Adres: ul. Lenartowicza 18/12, 34-120 Andrychów
Numer telefonu: 507-261-375
Adres e-mail: andrzejdyrcz@onet.eu
Strona internetowa: http://www.tynkidyrcz.pl

Certyfikaty wiarygodności

Galeria zdjęć firmy

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz inne firmy z tej samej branży

Potrzebujesz więcej informacji o tej firmie?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Często wyświetlane

Ostatnio dodane

Dodaj komentarz

Menu