Wyszukaj firmę po nazwie lub NIP:

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO-MONTAŻOWE „ISBUD” JÓZEF ŁATYFOWICZ

Usługi

Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe „ISBUD” powstało w 1989 r. W okresie swojej działalności firma wykonywała wiele robót ogólnobudowlanych oraz remontowo – wykończeniowych na terenie województwa mazowieckiego.

PBM „ISBUD” to firma o dużym potencjale wykonawczym i zdolnościach organizacyjnych. Nasze usługi cechuje wysoka jakość, krótki okres realizacji wykonywanych robót oraz otwartość na sugestie i propozycje Inwestora. W swojej działalności wykonujemy wszystkie podstawowe branże: instalacje elektryczne, roboty sanitarne, wentylacje mechaniczne, klimatyzacje, chłodnictwo.

Oferujemy kompleksowe wykonawstwo budynków użyteczności publicznej, budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego, których wysoką jakość potwierdzają referencje Inwestorów.

Lokalizacja

Pokaż ISBUD Przedsiębiorstwo Budowlano – Montażowe na większej mapie

Informacje o firmie

NIP: 5681000072
Województwo: mazowieckie
Adres: ul. Białowiejska 17C, 06-100 Pułtusk
Numer telefonu: 236920975
Adres e-mail: isbud@pro.onet.pl
Strona internetowa: http://www.isbud.pl

Certyfikaty wiarygodności

Galeria zdjęć firmy

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz inne firmy z tej samej branży

Potrzebujesz więcej informacji o tej firmie?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Często wyświetlane

Ostatnio dodane

Dodaj komentarz

Menu