Wyszukaj firmę po nazwie lub NIP:

KANCELARIA PRAWA GOSPODARCZEGO PFW SP. Z O.O.

Usługi

Spółkę Kancelaria Prawa Gospodarczego PFW Sp. z o.o. tworzy zespół doświadczonych specjalistów mających kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie na rynku usług zarządzania wierzytelnościami. Nasza kadra managerska uczestniczyła w wielu przedsięwzięciach biznesowych z zakresu rynku windykacji zarówno w sektorze ryku B2B jak i B2C.

Mieliśmy znaczny udział w rozwoju sektora polskiego ryku sekurytyzacji a także rozwoju segmentu usług związanych z wprowadzeniem w 2010 roku nowego rodzaju postępowania sądowego jakim jest elektroniczne postępowanie upominawcze.

Naszym nadrzędnym celem jest maksymalne zapewnienie Klientom szybkiego i pewnego sposobu na odmrożenie kapitału przy jednoczesnym zachowaniu relacji biznesowych z dłużnikiem. Profesjonalizm świadczonych przez nas usług w połączeniu z wysoką skutecznością i szybkością działania zapewnia poprawę płynności finansowej oraz minimalizację ryzyka prowadzenia biznesu przez naszych Klientów.

Działamy na terenie całego kraju i za granicą, na wszystkich etapach postępowania: polubownym, sądowym i egzekucyjnym, a naszą dewizą jest elastyczne i indywidualne podejście do potrzeb naszych Klientów. Stawiamy na jakość i ciągłe doskonalenie się, co stanowi podstawę partnerskiej współpracy i wspólnego sukcesu.

Informacje o firmie

NIP: 8982212178
Kraj: Polska
Województwo: dolnośląskie
Adres: ul. Żmigrodzka 81-83, 51-131 Wrocław
Numer telefonu: 532 747 666
Adres e-mail: kontakt@pfw.com.pl
Strona internetowa: https://pfw.com.pl/

Certyfikaty wiarygodności

Galeria zdjęć firmy

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

5 1 vote
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Tomek Wróblewski
Tomek Wróblewski
3 lat temu

100% polecam, w końcu ktoś załatwił moją sprawę!! Dziękuję za pomoc

Zobacz inne firmy z tej samej branży

Potrzebujesz więcej informacji o tej firmie?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Często wyświetlane

Ostatnio dodane

Dodaj komentarz

Menu