Wyszukaj firmę po nazwie lub NIP:

P.P.H.U. INVEST-POINT JANUSZ ŚWIĄTEK

SprzedażUsługi

Wagner Electronics już od ponad 40 lat jest powszechnie uznawanym liderem w dziedzinie pomiarów wilgotności, oferującym linie mierników bezigłowych, które należą do najszybszych i najdokładniejszych urządzeń na rynku światowym. Nasze urządzenia mierzą bezkontaktowo, nie uszkadzając mierzonej powierzchni. Zaprojektowane zostały dla wszystkich którzy wykorzystują pomiary wilgotności.

Dzięki użyciu zaawansowanej technologii fal elektromagnetycznych, urządzenia firmy Wagner dokonują pomiaru na stosunkowo dużej powierzchni i głębokości, za każdym razem dając znacząco lepsze wyniki niż każda inna technologia pomiaru wilgotności drewna.
W naszej ofercie znajdują się również urządzenia do pomiaru wilgotności on-line dla przemysłu drzewnego.

Wilgotnościomierze ręczne do pomiarów wilgotności WAGNER (w drewnie i w wyrobach drewnopochodnych oraz do betonu, stiuków, lastrika itp.)
zostały tak zaprojektowane, aby bez problemów mieściły się w kieszeni lub skrzynce z narzędziami. Urządzenia te są niezbędne przy wyrobie mebli, produkcji podłóg, parkietów, paneli oraz dla dostawców wyrobów drewnianych, laminowanych, jak i również dla pracowników kontroli jakości, budowniczych, inspektorów, architektów, inżynierów.

PPHU Invest-Point zajmuje się dystrybucją i serwisem urządzeń firmy Wagner Electronics na terenie Polski jak i całej Europy. Sprzęt obejmujemy 12-miesięczną gwarancją.

Informacje o firmie

NIP: 8721964092
Województwo: podkarpackie
Adres: 39-300 Mielec, al. Niepodległości 14
Numer telefonu: 609 460 851
Adres e-mail: biuro@investpoint.pl
Strona internetowa: http://www.investpoint.pl

Certyfikaty wiarygodności

Galeria zdjęć firmy

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz inne firmy z tej samej branży

Potrzebujesz więcej informacji o tej firmie?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Często wyświetlane

Ostatnio dodane

Dodaj komentarz

Menu