Wyszukaj firmę po nazwie lub NIP:

MISTRZAK – ALICJA MISTRZAK

Usługi

Kompleksowa obsługa spedycyjna ładunków skonteneryzowanych i drobnicowych we wszystkich kierunkach geograficznych, obsługa portowa; manipulacje towarowe i kontenerowe, składowanie, aranżacja czynności rzeczoznawczo-kontrolnych, obsługa dokumentacyjna oraz celna zleceń, transport lądowy i kolejowy zleconych przesyłek.

Naszą działalność charakteryzuje elastyczność, indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz dostosowanie do specyfiki wymagań róznych branż, jak i firm działających w różnych strefach czasowych.Współpraca ze sprawdzonymi agentami z róznych regionów świata umożliwia nam sprawną i bardzo efektywna organizację transportu ładunków na każdym etapie przemieszczania. Cieszymy się, że rzetelność i zaangażowanie pozyskuje nam nowych zleceniodawców. Mamy także nadzieję na dalszą współpracę i utrzymanie relacji z obecnymi partnerami.

Informacje o firmie

NIP: 5841668070
Województwo: pomorskie
Adres: Czarny Dwór 10 A19 80-365 Gdańsk
Numer telefonu: 58 761 43 81 fax.: 58 742 5600
Adres e-mail: mistrzak@mistrzak.send.pl
Strona internetowa: http://www.mistrzak.send.pl

Certyfikaty wiarygodności

Galeria zdjęć firmy

Firma nie dodała zdjęć do galerii

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz inne firmy z tej samej branży

Potrzebujesz więcej informacji o tej firmie?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Często wyświetlane

Ostatnio dodane

Dodaj komentarz

Menu