Wyszukaj firmę po nazwie lub NIP:

MBP HUBERT LIWIŃSKI

Usługi

Kompleksowo obsługujemy klientów w zakresie międzynarodowych transportów chłodniczych. Oferujemy przewóz towarów chłodzonych lub mrożonych w wymaganej dla nich temperaturze. Realizujemy usługi transportowe w Europie Zachodniej oraz Południowej, głównie do Włoch, Niemiec, Austrii, Belgii, Francji, Holandii i Grecji.

Dysponujemy taborem zestawów chłodniczych o ładowności 22,5 tony i pojemności 33 palet, przystosowanych do transportu towarów w kontrolowanej temperaturze od -25 oC do +25 oC. Każdy zestaw posiada termograf oraz drukarkę, co umożliwia rejestrowanie temperatury towaru podczas całego przewozu i wydruk zapisanych danych. Nasze naczepy mają certyfikaty ATP oraz zaświadczenia weterynaryjne i sanitarne. Samochody są dodatkowo wyposażone w systemy GPS zapewniające stałą z nimi łączność oraz możliwość kontroli ich położenia.

Informacje o firmie

NIP: 7691140491
Województwo: łódzkie
Adres: Kurówek 18, 97-425 Zelów
Numer telefonu: 504 260 241
Adres e-mail: ptransport@op.pl

Certyfikaty wiarygodności

Galeria zdjęć firmy

Firma nie dodała zdjęć do galerii

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz inne firmy z tej samej branży

Potrzebujesz więcej informacji o tej firmie?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Często wyświetlane

Ostatnio dodane

Dodaj komentarz

Menu