MALLMET SPÓŁKA CYWILNA TRZASKO JERZY, KARPOWICZ MAREK

BudownictwoProdukcjaWiarygodna Firma

Informacje o firmie

Data dołączenia do programu: 12/2013
NIP: 8471410730
Województwo: warmińsko-mazurskie
Adres: Siejnik 2, 19-400 Olecko
Miejscowość:

Olecko

Numer telefonu: 87 520 19 91
Adres e-mail: biuro@mallmet.pl
Adres strony internetowej: http://www.mallmet.pl
Facebook:

Jesteśmy firmą, która zajmuje się metalami. Zapewniamy szeroki wachlarz usług i produktów. Nowocześnie wyposażona lakiernia umożliwi kompleksowość wykonywanych usług od mycia chemicznego, piaskowania do elektrostatycznego pokrywania farbami proszkowymi. Technologia malowania proszkowego, jako jedna z najlepszych, pozwala uzyskać powłokę spełniającą zarówno funkcje dekoracyjne jak i ochronne – zmniejszające niepożądane działania czynników zewnętrznych, takich jak korozja, promieniowanie słoneczne i UV. Charakteryzuje się dużą odpornością mechaniczną. Stosowane przez Nas farby z palety kolorów RAL, nanoszone nowoczesnymi jednostkami szwajcarskiej firmy ITW Gema, dostosowane są do obecnych światowych wymagań. Posiadają atesty SANEPID-u na kontakt z wodą pitną i żywnością, są przyjazne dla środowiska i ludzi.

Certyfikaty Wiarygodności

Firma nie posiada Certyfikatów Wiarygodności

Galeria zdjęć

Firma nie dodała żadnych zdjęć

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz inne firmy z tej samej branży

Ostatnio dodane

Potrzebujesz więcej informacji?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Menu