MAGDALENA ODZIEMCZYK MAGMA

SprzedażWiarygodna Firma

Informacje o firmie

Numer telefonu: tel. 22 423 07 93, tel kom. 500 197 079
Adres e-mail: sklep@guido.pl
Adres strony internetowej: http://www.guido.pl/index.php
NIP: 9511894517
Data dołączenia do programu: 12/2013
Województwo: mazowieckie
Miejscowość:

Warszawa

Adres: ul. Burleska 9, 01-939 Warszawa (Bielany)

Magia mebli indyjskich.

Wielu z nas marzy o podróży na Daleki Wschód, przedzieraniu się przez dżunglę, poznawaniu nowych smaków i podziwianiu krajobrazów. Aby choć w części zaspokoić swoje potrzeby, coraz częściej gościmy egzotyczny styl w swoim domu, doceniając jego niepowtarzalny klimat i wyjątkowy charakter. Niesłabnącą popularnością cieszy się moda na dekorowanie wnętrz meblami indyjskimi, meblami kolonialnymi. Ich wysoka jakość wykonania, urzekająco staranne, finezyjne wykonanie zdobywają serca nowych nabywców. Meble orientalne?

Indyjskie meble kolonialne

Niesamowite efekty uzyskiwane są dzięki połączeniu szlachetnych, antycznych form mebli kolonialnych i piękna egzotycznych gatunków drewna. Już nawet jeden mebel doskonale przywraca atmosferę domu w pomieszczeniach nasyconych nowoczesnością. Są teraz na topie w trendach wnętrzarskich. Meble indyjskie są idealne do przestronnych i nowoczesnych wnętrz w domach jednorodzinnych, ale pasują także do niewielkich mieszkań. Czy potrafisz sobie wyobrazić ten efekt? Czy nie warto wydać pieniądze na coś niepowtarzalnego coś co występuje zaledwie w kilku egzemplarzach? Kontakt z tymi meblami stwarza wrażenie bijącej od nich twórczej energii rzemieślnika a pomieszczenie, do którego wstawimy oryginalny mebel indyjski, nabierze ciepła i indywidualności.

Certyfikaty Wiarygodności

Firma nie posiada Certyfikatów Wiarygodności

Galeria zdjęć

Firma nie dodała żadnych zdjęć

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz inne firmy z tej samej branży

Ostatnio dodane

Potrzebujesz więcej informacji?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Menu