Wyszukaj firmę po nazwie lub NIP:

MAGDALENA ODZIEMCZYK MAGMA

Sprzedaż

Magia mebli indyjskich.

Wielu z nas marzy o podróży na Daleki Wschód, przedzieraniu się przez dżunglę, poznawaniu nowych smaków i podziwianiu krajobrazów. Aby choć w części zaspokoić swoje potrzeby, coraz częściej gościmy egzotyczny styl w swoim domu, doceniając jego niepowtarzalny klimat i wyjątkowy charakter. Niesłabnącą popularnością cieszy się moda na dekorowanie wnętrz meblami indyjskimi, meblami kolonialnymi. Ich wysoka jakość wykonania, urzekająco staranne, finezyjne wykonanie zdobywają serca nowych nabywców. Meble orientalne?

Indyjskie meble kolonialne

Niesamowite efekty uzyskiwane są dzięki połączeniu szlachetnych, antycznych form mebli kolonialnych i piękna egzotycznych gatunków drewna. Już nawet jeden mebel doskonale przywraca atmosferę domu w pomieszczeniach nasyconych nowoczesnością. Są teraz na topie w trendach wnętrzarskich. Meble indyjskie są idealne do przestronnych i nowoczesnych wnętrz w domach jednorodzinnych, ale pasują także do niewielkich mieszkań. Czy potrafisz sobie wyobrazić ten efekt? Czy nie warto wydać pieniądze na coś niepowtarzalnego coś co występuje zaledwie w kilku egzemplarzach? Kontakt z tymi meblami stwarza wrażenie bijącej od nich twórczej energii rzemieślnika a pomieszczenie, do którego wstawimy oryginalny mebel indyjski, nabierze ciepła i indywidualności.

Informacje o firmie

NIP: 9511894517
Kraj: Polska
Województwo: mazowieckie
Adres: ul. Burleska 9, 01-939 Warszawa (Bielany)
Numer telefonu: tel. 22 423 07 93, tel kom. 500 197 079
Adres e-mail: sklep@guido.pl
Strona internetowa: http://www.guido.pl/index.php

Certyfikaty wiarygodności

Galeria zdjęć firmy

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz inne firmy z tej samej branży

Potrzebujesz więcej informacji o tej firmie?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Często wyświetlane

Ostatnio dodane

Dodaj komentarz

Menu