Wyszukaj firmę po nazwie lub NIP:

KUBIAK MIROSŁAW „MIRMAX”

Sprzedaż

Rosnąca świadomość obywateli i działania odpowiednich organów państwowych i samorządowych nakazujące stosowanie takich metod unieszkodliwiania odpadów bytowych (w tym ścieków), które nie wpływają negatywnie na środowisko naturalne. Wymogi stawiane obecnie przez odpowiednie akty prawne, a egzekwowane przez różne służby do tego powołane, będą powodowały likwidacje nieszczelnych zbiorników bezodpływowych (szamb), a zalecać będą budowę takich instalacji, które nie spowodują zagrożenia dla środowiska np. ekologicznych przydomowych oczyszczalni ścieków. W przypadku korzystania ze szczelnego szamba ilość ścieków powinna być zbliżona do ilości wody zużytej na potrzeby bytowe, którą to ilość łatwo określić na podstawie wskazań wodomierza.

Informacje o firmie

NIP: 7731053003
Kraj: Polska
Województwo: łódzkie
Adres: ul. Letniskowa 54, 97-212 Budziszewice
Numer telefonu: tel. 0-512 203 631
Adres e-mail: oczyszczalnie@przydomowe.pl
Strona internetowa: http://www.przydomowe.pl

Certyfikaty wiarygodności

Galeria zdjęć firmy

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz inne firmy z tej samej branży

Potrzebujesz więcej informacji o tej firmie?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Często wyświetlane

Ostatnio dodane

Dodaj komentarz

Menu