KUBIAK MIROSŁAW „MIRMAX”

SprzedażWiarygodna Firma

Informacje o firmie

Data dołączenia do programu: 01/2014
NIP: 7731053003
Województwo: łódzkie
Adres: ul. Letniskowa 54, 97-212 Budziszewice
Miejscowość: Budziszewice
Numer telefonu: tel. 0-512 203 631
Adres e-mail: oczyszczalnie@przydomowe.pl
Adres strony internetowej: http://www.przydomowe.pl
Facebook:

Rosnąca świadomość obywateli i działania odpowiednich organów państwowych i samorządowych nakazujące stosowanie takich metod unieszkodliwiania odpadów bytowych (w tym ścieków), które nie wpływają negatywnie na środowisko naturalne. Wymogi stawiane obecnie przez odpowiednie akty prawne, a egzekwowane przez różne służby do tego powołane, będą powodowały likwidacje nieszczelnych zbiorników bezodpływowych (szamb), a zalecać będą budowę takich instalacji, które nie spowodują zagrożenia dla środowiska np. ekologicznych przydomowych oczyszczalni ścieków. W przypadku korzystania ze szczelnego szamba ilość ścieków powinna być zbliżona do ilości wody zużytej na potrzeby bytowe, którą to ilość łatwo określić na podstawie wskazań wodomierza.

Certyfikaty Wiarygodności

Firma nie posiada Certyfikatów Wiarygodności

Galeria zdjęć

Firma nie dodała żadnych zdjęć

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz inne firmy z tej samej branży

Znajdź firmę

Ostatnio dodane

Potrzebujesz więcej informacji?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Menu