Wyszukaj firmę po nazwie lub NIP:

KORNAK. ARANŻACJA I WYPOSAŻENIE WNĘTRZ

HandelMeble

29 lat doświadczenia firmy w branży wyposażenia wnętrz biurowych gwarantuje profesjonalną współpracę od powstania projektu, aż do jego realizacji. Indywidualne podejście do potrzeb oraz gustu klientów zapewnia stworzenie pod klucz funkcjonalnego i uwzględniającego zasady zdrowego siedzenia biura. Firma „Kornak” przede wszystkim oferuje systemy mebli gabinetowych, pracowniczych oraz recepcyjnych. Ponad to dysponuje szerokim wachlarzem projektów ścian działowych. Godne uwagi jest, iż Kornak Aranżacja i Wyposażenie Wnętrz wyróżnia się autoryzowanym partnerstwem z wieloma cenionymi producentami.

Informacje o firmie

NIP: 8940012262
Kraj: Polska
Województwo: dolnośląskie
Adres: ul. Żmigrodzka 81-83, 51-130 Wrocław
Numer telefonu: 509 609 001
Adres e-mail: kontakt@kornak-meble.pl
Strona internetowa: https://kornak-meble.pl
Facebook: https://www.facebook.com/kornak.meble

Certyfikaty wiarygodności

Galeria zdjęć firmy

Firma nie dodała zdjęć do galerii

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

5 1 vote
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Karty Pracy do Druku
6 miesięcy temu

Dziękuję za ten znakomity wpis! Widać, że włożyłeś w niego wiele przemyśleń. Treść jest pouczająca, wciągająca i dobrze przedstawiona. Tak trzymać!

Pranie Narożnika
7 miesięcy temu

Dziękuję za cenne informacje zawarte w tym poście. Dostarczyły mi one nowych spostrzeżeń i pomogły w rozwiązaniu problemu. Doceniam twój wysiłek!

Wyciszenie auta
7 miesięcy temu

Dziękuję za ten znakomity wpis! Widać, że włożyłeś w niego wiele przemyśleń. Treść jest pouczająca, wciągająca i dobrze przedstawiona. Tak trzymać!

Zobacz inne firmy z tej samej branży

Potrzebujesz więcej informacji o tej firmie?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Często wyświetlane

Ostatnio dodane

Dodaj komentarz

Menu