Wyszukaj firmę po nazwie lub NIP:

„KLINK INTERNATIONAL” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Budownictwo

Jesteśmy wieloletnim dystrybutorem płytek ceramicznych, kamienia naturalnego, sanitariatów i chemii budowlanej. Działamy na rynku od 1992 roku i w tym czasie dostarczaliśmy materiały dla wielu klientów indywidualnych, firm prywatnych, banków, przedszkoli, szkół, szpitali oraz wielu innych placówek. Obsługujemy duże, krajowe inwestycje, a także ściśle współpracujemy z architektami i projektantami.

Działalność firmy jest głównie ukierunkowana na współpracę z fabrykami zagranicznymi, co odróżnia nas od wielu firm działających na rynku krajowym, a wszystko to, by sprostać oczekiwaniom naszych klientów i zapewnić im dostęp do jak najszerszej gamy kolorów i wzorów.

Przez regularny udział pracowników w szkoleniach i międzynarodowych targach, nasza oferta jest na bieżąco uaktualniana i podąża za najnowszymi, światowymi trendami.

Informacje o firmie

NIP: 7390206410
Województwo: warmińsko-mazurskie
Adres: 10-406 Olsztyn, ul. Lubelska 36
Numer telefonu: 695 632 995
Adres e-mail: ilawa@klink.pl
Strona internetowa: http://www.klink.pl

Certyfikaty wiarygodności

Galeria zdjęć firmy

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz inne firmy z tej samej branży

Potrzebujesz więcej informacji o tej firmie?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Często wyświetlane

Ostatnio dodane

Dodaj komentarz

Menu