Wyszukaj firmę po nazwie lub NIP:

JPK JAROSŁAW PAWEŁ KRZYMIN

TelekomunikacjaUsługi

Informacje o firmie

NIP: 5541034266
Województwo: pomorskie
Adres: ul. Starogardzka 45, 83-010 Straszyn
Numer telefonu: 587417272
Adres e-mail: bok@jpk.pl
Strona internetowa: http://jpk.pl/

Certyfikaty wiarygodności

Galeria zdjęć firmy

Firma nie dodała zdjęć do galerii

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Jarosłąw
Jarosłąw
3 lat temu

Firma tragedia. Łącze ciągle przeciążone i zwalają na przesycenie (za duże obicążenie) prze zemnie, a ja tylko chcę pocztę na o2.pl sprawdzić i nie mogę.

Administrator
Administrator
4 lat temu

Czy macie informacje o tym co dzieje się w firmie, jak wyglądają jej relacje z klientami, pracownikami oraz partnerami biznesowymi? Zachęcamy do wymiany poglądów i opinii. Pamiętaj merytoryczne opinie są bardzo istotne i pomocne dla innych.

Andrzej
Andrzej
4 lat temu

Uwaga na tę firmę pracodawca na początku obiecuje złote góry miły grzeczny, lecz po miesiącu się zaczyna nie wyzywa bezpośrednio od idiotów ale daje to do zrozumienia swoim zachowaniem nie płaci na czas faktur podwykonawcom auta firmowe zdezelowane chyba iż mowa o oplu o tego jeszcze jakoś dba. Każe wchodzić na dachy bez zabezpieczeń nawet nie posiada ich na stanie a jak ma to juz są stare bez atestów nie dba o bezpieczeństwo pracownika trzeba to naprawić i tyle. Uważajcie pensję płaci w ratach bo komornik zajął mu konta i ciągle ścigają za dlugi. Bardzo uważać na niego najlepiej omijać szerokim lukiem. Firma nie wiarygodna nie płaci faktur w terminie oraz jest właściciel ścigany przez komornikow. Uwaga na niego

Beata
Beata
5 lat temu

Nie mam pozytywnej opinii o Osobie z którą zawierałam umowę na dostęp do Internetu w firmie JPK ze Straszyna. Powód jest bardzo prosty, gdy przyszłam zawrzeć umowę nie zostałam poinformowana, że zbyt słabe parametry mojego komputera mogą powodować, że nie będę mogła wykorzystać wykupionej szybkości Internetu. Pan przekonał mnie, że szybszy internet będzie lepszy, niestety uwierzyłam mu na słowo i nie przeczytałam w regulaminie, że wyższy pakiet mogę zamówić w każdej chwili, ale obniżyć zakupiony mogę dopiero po roku. Więc przez najbliższy rok będę przepłacać. Dlatego przestrzegam, sprawdzajcie parametry swoich komputerów i nie dajcie się zwieść miłym słowom „uprzejmego” sprzedawcy. Za to Panowie, którzy podłączali te usługę bardzo kompetentni.

Zobacz inne firmy z tej samej branży

Potrzebujesz więcej informacji o tej firmie?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Często wyświetlane

Ostatnio dodane

Dodaj komentarz

Menu