Wyszukaj firmę po nazwie lub NIP:

GFS-GLOBAL FREIGHT SERVICE GRZEGORZ SCHLOTTERER

Transport / spedycjaTransport towarówUsługiUsługi kurierskieUsługi transportowe

Informacje o firmie

NIP: 8393198367
Kraj: Polska
Województwo: pomorskie
Adres: Redzikowo 16, 76-200 Słupsk
Numer telefonu: 500752765
Adres e-mail: gfs-freight@outlook.com

Certyfikaty wiarygodności

Galeria zdjęć firmy

Firma nie dodała zdjęć do galerii

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
17 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Administrator
Administrator
4 lat temu

Czy macie informacje o tym co dzieje się w firmie, jak wyglądają jej relacje z klientami, pracownikami oraz partnerami biznesowymi? Zachęcamy do wymiany poglądów i opinii. Pamiętaj merytoryczne opinie są bardzo istotne i pomocne dla innych.

Vendor
Vendor
4 lat temu

Give me my money back!

Marcin
Marcin
5 lat temu

Wszystkie osoby poszkodowane tak samo jak ja przez firmę GFS proszę o kontakt na e-mail marcinspoltrans@gmail.com Wszystkich przestrzegam przed tą firmą, jest bardzo dużo okradzionych ludzi. Nie wierzcie w ani jedno słowo. Nikomu nie płaci, sam siebie poleca.

Leszek
Leszek
5 lat temu
Reply to  Marcin

Potwierdzam w 100% to co pisze p.Marcin. To co zamieszcza p. G. w swojej ofercie to tylko wielkie obietnice ,aby naciągnąć kolejne firmy!!! Uwaga nie płaci za faktury!!! Nie odbiera telefonów i e-maili.

Marcin
Marcin
4 lat temu
Reply to  Leszek

prosze o kontakt a email: firma_mj@interia.pl

Kawka
Kawka
5 lat temu

Pozytywne opinie wystawia sam sobie, nawet każda opinia jest podobna „Polecam!….” Ocena zawyżona fikcyjnymi głosami z reklamami stron.

Kawka
Kawka
5 lat temu

Nie wierzcie w ani jedno słowo dla tego oszusta. Nie płaci, brak kontaktu a sam jezdzi po Chorwacjach za nasze pieniądze. Stawka 1,5euro za km?? Hahah….chyba -1,5 euro za km, bo same koszty dla przewoźnika. Rasowy złodziej

Uwaga
Uwaga
5 lat temu

Złodziej!! Oszust!!

Olek39
Olek39
5 lat temu

Polecam Pana Grzegorza z pełną odpowiedzialnością. Profesjonalne podejście do pracy.Zawsze pomocny zawsze dostępny.Nigdy nie miałem problemów z płatnością .Dziękuję całej ekipie GFS .

Kamil39
Kamil39
5 lat temu

jest ok.Wypłaca na czas.Konkretny nie leje wody .Polecam

Adam
Adam
5 lat temu
Reply to  Kamil39

Kamil39 i Olek39 co 2 dni komentarze nicki podobne, z kogo wy idiotów robicie??? Przestańcie siebie polecać złodzieje i kolejnych ludzi doprowadzać do ruiny.

Daro
Daro
5 lat temu

ja ….polecam.Staż u nich ponad 2-lata i jestem zadowolony .Nigdzie wyższej stawki nie dostałem.Trzeba zapierdzielać ale można zarobić.Wypłacalny .Jest ok.

Leszek-scania
Leszek-scania
5 lat temu

Polecam.Wspołpracuje już od ponad roku stawki wychodzą średnio 1.12 euro pusty pełny.Pełen profesjonalizm jak dla mnie do tej pory najlepsza firma dzieki której moje auta zaczęły zarabiać.

Roman
Roman
5 lat temu

Niedawno zakończyłem współpracę z tą firmą. Nie polecam, to nie jest niestety ta firma co kiedyś. Bardzo mały kilometraż ze względu na dużą liczbę załadunków i rozładunków po 3,4. Trasy 300-500km. Często załadunki i rozładunki trwają przez to 2 dni. Pomimo tego 1-1,1 euro. Od tego odliczyć prowizję i dolot, który jest niepłatny. Doloty często po 200 km. Niekończące się problemy z wymianą palet, często palety trzeba odwozić zupełnie gdzie indziej na swój koszt. Na początku tego roku zaczęli wprowadzać zlecenia wystawiane na swoją firmę z vatem 23% i niestety całokształt jest taki, że nic nie wychodzi.

Violetta
Violetta
5 lat temu
Reply to  Roman

Cała prawda.Faktury z marca do tej pory nie zapłacone.Szef nie odbiera telefonów ani nie odpisuje na e-maile.Nie polecam z nimi współpracy.

ROBERT
ROBERT
5 lat temu

Nie polecam przewożnikom. Stawka 1.19 -1.5 Euro /km pusty pełny to tylko mit. Cuda z paletami . Po kilka załadunków i rozladunków. Płacone z frachtu. Jak się doliczy pusty niepłatny dojazd . prowizję Pana G , to stawka jest poniżej euro. Km w miesiącu przy dobrym kierowcy to max ok 8000. Faktury z listopada płatne w lutym, na szczęscie tyklko niektóre firmy.

Violetta
Violetta
5 lat temu
Reply to  ROBERT

Potwierdzam co Pan Robert napisał.Współpraca z nimi od stycznia do maja a do tej pory faktury z marca nie zapłacone.Właściciel ani jego Pani nie odbierają telefonów i nie odpisują ma e-maile.Sprawę kieruję do sądu.

Zobacz inne firmy z tej samej branży

Potrzebujesz więcej informacji o tej firmie?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Często wyświetlane

Ostatnio dodane

Dodaj komentarz

Menu