FIRMA PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWA RAS MACIEJ JANISZEWSKI

SprzedażWiarygodna Firma

Informacje o firmie

Numer telefonu: Tel. 34 361 57 28, Kom. 602 463 143, Kom. 602 463 139, Kom. 601 521 524
Adres e-mail: ras@pro.onet.pl
Adres strony internetowej: http://www.ras.net.pl
NIP: 5730116019
Data dołączenia do programu: 03/2014
Województwo: łódzkie
Miejscowość:

Częstochowa

Adres: ul. Łódzka 27/22, 42-200 Częstochowa

Firma RAS istnieje od 1993 roku, czyli od początku rynku fiskalnego w Polsce.

Specjalizujemy się we wdrożeniach wysokiej jakości urządzeń fiskalnych firm Novitus, Posnet, Elzab, Innova, Emar, oprogramowaniu do małych i dużych firm (MARKETÓW), systemach zabezpieczeń mienia obejmujących systemy sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN), systemach telewizji przemysłowej (CCTV), systemach nagłośnienia obiektów i systemach central telefonicznych.

Oferujemy kompleksowe wyposażenie służące tysiącom placówek handlowych i usługowych, sieci sklepów detalicznych i hurtowni, centrów logistycznych, aptek i hurtowni farmaceutycznych, firm transportowych, banków, urzędów administracji publicznej, urzędów pocztowych, stacji paliw, sieci sprzedaży prasy, zakładów produkcyjnych, hoteli, aptek, restauracji i fast-foodach. Pracownicy posiadają bardzo wysokie kwalifikacje potwierdzone wieloma odbytymi kursami, szkoleniami i uprawnieniami. Oferujemy Państwu, najnowocześniejsze rozwiązania oraz dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

Certyfikaty Wiarygodności

Firma nie posiada Certyfikatów Wiarygodności

Galeria zdjęć

Firma nie dodała żadnych zdjęć

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz inne firmy z tej samej branży

Ostatnio dodane

Potrzebujesz więcej informacji?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Menu