Wyszukaj firmę po nazwie lub NIP:

FIRMA PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWA RAS MACIEJ JANISZEWSKI

Usługi

Firma RAS istnieje od 1993 roku, czyli od początku rynku fiskalnego w Polsce.

Specjalizujemy się we wdrożeniach wysokiej jakości urządzeń fiskalnych firm Novitus, Posnet, Elzab, Innova, Emar, oprogramowaniu do małych i dużych firm (MARKETÓW), systemach zabezpieczeń mienia obejmujących systemy sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN), systemach telewizji przemysłowej (CCTV), systemach nagłośnienia obiektów i systemach central telefonicznych.

Oferujemy kompleksowe wyposażenie służące tysiącom placówek handlowych i usługowych, sieci sklepów detalicznych i hurtowni, centrów logistycznych, aptek i hurtowni farmaceutycznych, firm transportowych, banków, urzędów administracji publicznej, urzędów pocztowych, stacji paliw, sieci sprzedaży prasy, zakładów produkcyjnych, hoteli, aptek, restauracji i fast-foodach. Pracownicy posiadają bardzo wysokie kwalifikacje potwierdzone wieloma odbytymi kursami, szkoleniami i uprawnieniami. Oferujemy Państwu, najnowocześniejsze rozwiązania oraz dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

Informacje o firmie

NIP: 5730116019
Województwo: łódzkie
Adres: ul. Łódzka 27/22, 42-200 Częstochowa
Numer telefonu: Tel. 34 361 57 28, Kom. 602 463 143, Kom. 602 463 139, Kom. 601 521 524
Adres e-mail: ras@pro.onet.pl
Strona internetowa: http://www.ras.net.pl

Certyfikaty wiarygodności

Galeria zdjęć firmy

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz inne firmy z tej samej branży

Potrzebujesz więcej informacji o tej firmie?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Często wyświetlane

Ostatnio dodane

Dodaj komentarz

Menu