Wyszukaj firmę po nazwie lub NIP:

DP-EMEL TRANSPORT SP. Z O.O.

Usługi

Przedsiębiorstwo świadczące szeroko rozumiane usługi transportowe na terenie kraju. Siedzibę mają w województwie małopolskim, w miejscowości Wierzchosławice. Po szczegółowe informacje zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Informacje o firmie

NIP: 8733268760
Województwo: małopolskie
Adres: Wierzchosławice 791, 33-122 Wierzchosławice
Adres e-mail: biuro@dp-emel.eu

Certyfikaty wiarygodności

Galeria zdjęć firmy

Firma nie dodała zdjęć do galerii

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Kondziu
Kondziu
11 miesięcy temu

Nie polecam jako pracownik umowa podpisana na cały etat na czas nieokreślony, wyrejestrowany byłem przez połowę czasu trwania umowy bez żadnej informacji, zaległości i luki w zusach, niewypłacone świadczenia itp po dwóch latach nadal nie ma świadectwa pracy itp itd można by pisać długo. Dziady totalne zero pojęcia o prowadzeniu firmy, tak to jest jak się dwa śwagry za prowadzenie firmy wezmą. żonka księgowość prowadzi choć wgl też o tym pojęcia nie ma…

Zobacz inne firmy z tej samej branży

Potrzebujesz więcej informacji o tej firmie?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Często wyświetlane

Ostatnio dodane

Dodaj komentarz

Menu