Wyszukaj firmę po nazwie lub NIP:

DP-EMEL TRANSPORT SP. Z O.O.

Usługi

Przedsiębiorstwo świadczące szeroko rozumiane usługi transportowe na terenie kraju. Siedzibę mają w województwie małopolskim, w miejscowości Wierzchosławice. Po szczegółowe informacje zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Informacje o firmie

NIP: 8733268760
Województwo: małopolskie
Adres: Wierzchosławice 791, 33-122 Wierzchosławice
Adres e-mail: biuro@dp-emel.eu

Certyfikaty wiarygodności

Galeria zdjęć firmy

Firma nie dodała zdjęć do galerii

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Kondziu
Kondziu
6 miesięcy temu

Nie polecam jako pracownik umowa podpisana na cały etat na czas nieokreślony, wyrejestrowany byłem przez połowę czasu trwania umowy bez żadnej informacji, zaległości i luki w zusach, niewypłacone świadczenia itp po dwóch latach nadal nie ma świadectwa pracy itp itd można by pisać długo. Dziady totalne zero pojęcia o prowadzeniu firmy, tak to jest jak się dwa śwagry za prowadzenie firmy wezmą. żonka księgowość prowadzi choć wgl też o tym pojęcia nie ma…

Zobacz inne firmy z tej samej branży

Potrzebujesz więcej informacji o tej firmie?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Często wyświetlane

Ostatnio dodane

Dodaj komentarz

Menu