Irena Wiciak Biuro Rachunkowe ,,IMW’’

Ekonomia/finanseWiarygodna Firma

Informacje o firmie

Numer telefonu: 774026592
Adres e-mail: info@imw-biuro.pl
Adres strony internetowej: http://www.imw-biuro.pl/
NIP: 7541383341
Data dołączenia do programu: 05/2013
Województwo: opolskie
Adres: ul. Ozimska 37A, 46-040 Pustków

Biuro Rachunkowe IMW świadczy kompleksowe usługi księgowe i podatkowe dla osób fizycznych, spółek osobowych i korporacji. Firma zatrudnia wysoko wykwalifikowanych specjalistów, których zadaniem jest prowadzenie oraz kontrolowanie Waszej rachunkowości, dzięki czemu mogą Państwo skoncentrować się na rozwoju Waszej firmy.

Naszym celem jest realizacja Państwa zleceń z naciskiem na jakość usług. Ta wizja stała się podstawą kultury naszej firmy. Nasi klienci są traktowani tak, jakby każdy z nich był naszym jedynym klientem. Partnerzy z którymi współpracujemy są bardzo zaangażowani we wszystkie zobowiązania dlatego otrzymują Państwo usługi o najwyższej jakości.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług. Wielu z Was zapewne będzie zainteresowanych stworzeniem długoterminowych relacji z nami.

Certyfikaty Wiarygodności

Firma nie posiada Certyfikatów Wiarygodności

Galeria zdjęć

Firma nie dodała żadnych zdjęć

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz inne firmy z tej samej branży

Ostatnio dodane

Potrzebujesz więcej informacji?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Menu