Wyszukaj firmę po nazwie lub NIP:

BER-TRANS TRANSPORT-SPEDYCJA RYSZARD BERNACKI

Transport / spedycja

Firma od wielu lat zajmuje się na krajowym rynku ›świadczeniem usł‚ug transportowych na najwyższym poziomie. Wieloletnie doś›wiadczenie jest dowodem prężnie rozwijają…cego się przedsiębiorstwa, którego głównym założniem jest minimalizacja kosztów a maksymalizacja wywiązywania się z powierzonych zleceń„ przewozowych.

O dobro firmy, zarówno na etapie księgowym, zarzą…dzania zasobami ludzkimi jak i spedycyjnym, pracuje grono ludzi, zarówno młodych jak i w wieku starszym z wieloletnim doświadczeniem, dynamiką…, zaangażowaniem jak i z chęcią… dążenia do osiągnięcia najwyższego celu.

Wyspecjalizowana kadra zapewni Pań„stwu nie tylko koordynacje w usługach transportowych, wią…zanie ł‚adunków czy gospodarowanie wolnymi pojazdami, ale przede wszystkim zapewni dobrą… i miłą… współpracę zgodną z przepisami rynkowymi.

Informacje o firmie

NIP: 5221045564
Kraj: Polska
Województwo: mazowieckie
Adres: ul. Klasyków 36, 03-163 Warszawa
Numer telefonu: Tel: 022-330-82-91, Tel: 0601-23-43-55
Adres e-mail: bertrans@bertrans.pl
Strona internetowa: http://www.bertrans.pl

Certyfikaty wiarygodności

Galeria zdjęć firmy

Firma nie dodała zdjęć do galerii

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Maciek
Maciek
1 rok temu

Absolutna patologia, buractwo i chamstwo!!! Nie współpracujcie z nimi bo odczujecie to na własnej skórze. Krętacze, gbury i chorzy psychicznie są zatrudnieni w tej firmie z brakiem jakiejkolwiek wiedzy o transporcie, nie polecam!

Wiarygodna Firma
Wiarygodna Firma
1 rok temu
Reply to  Maciek

Szanowny Panie Macieju,

dziękujemy za przesłanie opinii na temat firmy Ber-Trans Transport-Spedycja Ryszard Bernacki. Z uwagi na jej bardzo ogólnikowy ton, bardzo prosimy o merytoryczną opinię określającą zaistniałą relację między Panem a tą firmą, abyśmy mogli dokonać publikacji.
Pozdrawiamy,
Zespół Wiarygodna Firma

Zobacz inne firmy z tej samej branży

Potrzebujesz więcej informacji o tej firmie?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Często wyświetlane

Ostatnio dodane

Dodaj komentarz

Menu