Wyszukaj firmę po nazwie lub NIP:

BAG-DRUK SP.J. S. JASIACZYK, R. JODKO

Reklama i poligrafiaUsługi

Początki firmy BAG-DRUK sięgają lat dziewięćdziesiątych. Przedsiębiorstwo zostało założone przez dwóch przyjaciół w dniu 4 września 1992. Początkowo siedzibą firmy był niewielki budynek przy ul. Długosza w Łodzi. Głównym przedsięwzięciem spółki była produkcja toreb papierowych oraz hurtowa sprzedaż papieru. W pierwszych latach działalności, firma posiadała maszynę, która pozwalała na produkcję toreb krzyżowych w zakresie od 0,5 do 1kg. Maszyna ta, była wyposażona w drukarkę dwukolorową. Głównym odbiorcami wyrobów firmy były spółdzielnie „PSS Społem”, około 10 hurtowni z ościennych województw i indywidualni odbiorcy z okolic Łodzi.

Kolejnym zakupem była maszyna do produkcji toreb w zakresie od 0,25 do 2kg, która znacznie poszerzyła gamę oferowanych produktów. Wiązało się to ze wzrostem liczby odbiorców oraz zatrudnieniem w firmie. W wyniku ciągłego rozwoju firmy, w 1994 roku siedziba została przeniesiona na ulicę Brukową w Łodzi, gdzie dysponowała prawie 5-krotnie większą powierzchnią produkcyjną i magazynową. W nowym miejscu, zostały zakupione kolejne maszyny, w tym przekrawacz poprzeczny a w 1995 roku spółka zainwestowała w maszynę do produkcji toreb klockowych. Pozyskała nowych klientów, wykorzystujących torby do pakowania automatycznego.

Informacje o firmie

NIP: 7260027436
Kraj: Polska
Województwo: łódzkie
Adres: ul. Hodowlana 10, 91-231 Łódź
Numer telefonu: fax 0048 42 650 91 65, tel. 0048 42 650 91 33
Adres e-mail: kontakt@bagdruk.pl
Strona internetowa: http://www.bagdruk.pl

Certyfikaty wiarygodności

Galeria zdjęć firmy

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz inne firmy z tej samej branży

Potrzebujesz więcej informacji o tej firmie?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Często wyświetlane

Ostatnio dodane

Dodaj komentarz

Menu