Wyszukaj firmę po nazwie lub numerze NIP:

BAG-DRUK SP.J. S. JASIACZYK, R. JODKO

Reklama i poligrafiaUsługiWiarygodna Firma

Informacje o firmie

NIP: 7260027436
Województwo: łódzkie
Adres: ul. Hodowlana 10, 91-231 Łódź
Numer telefonu: fax 0048 42 650 91 65, tel. 0048 42 650 91 33
Adres e-mail: kontakt@bagdruk.pl
Adres strony internetowej: http://www.bagdruk.pl

Początki firmy BAG-DRUK sięgają lat dziewięćdziesiątych. Przedsiębiorstwo zostało założone przez dwóch przyjaciół w dniu 4 września 1992. Początkowo siedzibą firmy był niewielki budynek przy ul. Długosza w Łodzi. Głównym przedsięwzięciem spółki była produkcja toreb papierowych oraz hurtowa sprzedaż papieru. W pierwszych latach działalności, firma posiadała maszynę, która pozwalała na produkcję toreb krzyżowych w zakresie od 0,5 do 1kg. Maszyna ta, była wyposażona w drukarkę dwukolorową. Głównym odbiorcami wyrobów firmy były spółdzielnie “PSS Społem”, około 10 hurtowni z ościennych województw i indywidualni odbiorcy z okolic Łodzi.

Kolejnym zakupem była maszyna do produkcji toreb w zakresie od 0,25 do 2kg, która znacznie poszerzyła gamę oferowanych produktów. Wiązało się to ze wzrostem liczby odbiorców oraz zatrudnieniem w firmie. W wyniku ciągłego rozwoju firmy, w 1994 roku siedziba została przeniesiona na ulicę Brukową w Łodzi, gdzie dysponowała prawie 5-krotnie większą powierzchnią produkcyjną i magazynową. W nowym miejscu, zostały zakupione kolejne maszyny, w tym przekrawacz poprzeczny a w 1995 roku spółka zainwestowała w maszynę do produkcji toreb klockowych. Pozyskała nowych klientów, wykorzystujących torby do pakowania automatycznego.

Certyfikaty wiarygodności

Firma nie posiada certyfikatu

Galeria zdjęć firmy

Firma nie dodała zdjęć do galerii

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz inne firmy z tej samej branży

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE „ELZMARK” MAREK MARSZAŁEK
REM-KOL 2 KRZYSZTOF POTRZEBOWSKI

Często wyświetlane

Potrzebujesz więcej informacji o tej firmie?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Ostatnio dodane

Dodaj komentarz

Menu