AZ Budownictwo Inwestycje Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowo- Akcyjna

BudownictwoWiarygodna Firma

Informacje o firmie

Numer telefonu: 713643933
Adres e-mail: az@azbudownictwo.com
Adres strony internetowej: http://www.azbudownictwo.com
NIP: 8992499856
Data dołączenia do programu: 06/2013
Województwo: dolnośląskie
Miejscowość:

Wrocław

Adres: 52-315 Wrocław, ul. Kobierzycka 20

O FIRMIE

Realizując wiele prestiżowych inwestycji jako generalny wykonawca na terenie Dolnego Śląska zdobywając doświadczenie, które w połączeniu z wiedzą i pasją skłoniło nas w 2004 roku do rozpoczęcia działalności deweloperskiej – AZ BUDOWNICTWO INWESTYCJE SPÓŁKA Z O. O. SKA z kapitałem zakładowym 2 000 000,00 zł.

Naszym celem jest tworzenie domów i mieszkań najwyższej klasy, takich które zapewnią Państwu przyjazne, funkcjonalne wnętrze oraz komfort i poczucie bezpieczeństwa. Ważna jest dla nas jakość realizowanych projektów, od momentu wyboru lokalizacji inwestycji poprzez przemyślane rozwiązania projektowe, dobór wysokiej klasy materiałów budowlanych i wykończeniowych. Dbają o to nasi Pracownicy wysokiej klasy specjaliści i eksperci, których zadaniem jest zaprojektowanie, realizacja, dbałość o wysoką jakość i trwałość wykonywanych mieszkań domów oraz terenów przyległych.

Zapraszamy również do zapoznania się ze stroną i osiągnięciami naszego generalnego wykonawcy firmy “Zbychpol” www.zbychpol.com.pl

Certyfikaty Wiarygodności

Firma nie posiada Certyfikatów Wiarygodności

Galeria zdjęć

Firma nie dodała żadnych zdjęć

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz inne firmy z tej samej branży

Ostatnio dodane

Potrzebujesz więcej informacji?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Menu