Wyszukaj firmę po nazwie lub numerze NIP:

ASTEL ARKADIUSZ BARTOSIŃSKI

BudownictwoWiarygodna Firma

Informacje o firmie

NIP: 1131155086
Województwo: mazowieckie
Adres: ul. Malownicza 16, 05-831 URZUT
Numer telefonu: tel. kom: 500-043-920, 601-235-232
Adres e-mail: astel@astel.pl
Adres strony internetowej: http://www.astel.pl

ASTEL od 1998r. świadczy usługi projektowe, wykonawcze oraz występuje jako Generalny Wykonawca mogący zapewnić pełną obsługę inwestycji łącznie z załatwieniem wszelkich uzgodnień i wymaganych pozwoleń.

Oferujemy realizację przedsięwzięć począwszy od koncepcji, poprzez opracowanie i uzgodnienie dokumentacji projektowej, dostawę kabli i urządzeń, wykonanie instalacji, pomiary oraz uruchomienie urządzeń i systemów.

Zasadniczym elementem działalności jest świadczenie usług szerokiego wsparcia technicznego obejmujących analizę potrzeb użytkownika, wybór rozwiązania, pośrednią i bezpośrednią współpracę przy tworzeniu projektów technicznych systemów komunikacyjnych lub samodzielne ich wykonywanie wraz z nadzorem nad ich wdrażaniem jak również szeroko pojęte doradztwo w tym zakresie.

Certyfikaty wiarygodności

Firma nie posiada certyfikatu

Galeria zdjęć firmy

Firma nie dodała zdjęć do galerii

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
AT
AT
1 rok temu

Ta firma i jej właściciel nie ma nic wspólnego z wiarygodnością. Nie płaci pracownikom. Ucieka przed zajęcia mi komorniczymi.
NIE POLECAM NIKOMU.

Zobacz inne firmy z tej samej branży

ROBERT PASIŃSKI KRAMER
Możdżeń Jan Usługi Dźwigowe

Często wyświetlane

Potrzebujesz więcej informacji o tej firmie?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Ostatnio dodane

Dodaj komentarz

Menu