Wyszukaj firmę po nazwie lub NIP:

ASTEL ARKADIUSZ BARTOSIŃSKI

Budownictwo

ASTEL od 1998r. świadczy usługi projektowe, wykonawcze oraz występuje jako Generalny Wykonawca mogący zapewnić pełną obsługę inwestycji łącznie z załatwieniem wszelkich uzgodnień i wymaganych pozwoleń.

Oferujemy realizację przedsięwzięć począwszy od koncepcji, poprzez opracowanie i uzgodnienie dokumentacji projektowej, dostawę kabli i urządzeń, wykonanie instalacji, pomiary oraz uruchomienie urządzeń i systemów.

Zasadniczym elementem działalności jest świadczenie usług szerokiego wsparcia technicznego obejmujących analizę potrzeb użytkownika, wybór rozwiązania, pośrednią i bezpośrednią współpracę przy tworzeniu projektów technicznych systemów komunikacyjnych lub samodzielne ich wykonywanie wraz z nadzorem nad ich wdrażaniem jak również szeroko pojęte doradztwo w tym zakresie.

Informacje o firmie

NIP: 1131155086
Kraj: Polska
Województwo: mazowieckie
Adres: ul. Igańska 32/62
Miejscowość: Warszawa
Numer telefonu: tel. kom: 500-043-920, 601-235-232
Adres e-mail: astel@astel.pl
Strona internetowa: http://www.astel.pl

Certyfikaty wiarygodności

Galeria zdjęć firmy

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Valeron
Valeron
1 rok temu

Ta firma nikomu nie zapłaci jak mówią, nikt nie jest w ich języku.

AT
AT
3 lat temu

Ta firma i jej właściciel nie ma nic wspólnego z wiarygodnością. Nie płaci pracownikom. Ucieka przed zajęcia mi komorniczymi.
NIE POLECAM NIKOMU.

Zobacz inne firmy z tej samej branży

Potrzebujesz więcej informacji o tej firmie?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Często wyświetlane

Ostatnio dodane

Dodaj komentarz

Menu